معاون خدمات درمانی مدیریت درمان تأمین‌اجتماعی استان خبر داد:

جذب 36 نفر پزشک در سال 1402

زنجان-معاون خدمات درمانی مدیریت درمان تأمین‌اجتماعی استان گفت: در راستای تقویت نیروی انسانی در حوزه درمان نسبت به جذب 36 نفر پزشک بصورت قراردادی در سال 1402 اقدام شده است.
کد خبر: ۹۵۹۲۰۳۳
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۸

 

جذب 36 نفر پزشک در سال 1402به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان بابک رضایی اظهار داشت: مدیریت درمان تامین اجتماعی خدمات درمانی متنوعی را به بیمه‌شدگان و بازنشستگان در استان زنجان ارائه می‌نماید.

این خدمات از طریق هفت مرکز درمانی شامل ۲ بیمارستان، یک پلی کلینیک و ۴ درمانگاه انجام می‌گیرد که تمام خدمات درمانی در این مراکزبصورت کاملا رایگان به بیمه شدگان و بازنشستگان ارائه می‌شود.


وی همچنین گفت: تا پایان سال گذشته بیش از ۲ میلیون ۸۰۰ هزار مورد مراجعه سرپایی مراجعه به مراکز درمانی داشتیم،که در مجموع نسبت به زمان سال ۱۴۰۱ حدوداً ۱۲ درصد افزایش مراجعه داشته‌ایم.

معاون خدمات درمانی مدیریت درمان تأمین‌اجتماعی استان افزود: طی سال‌های گذشته سطح درمانی درمانگاه شهدای خرمدره از سطح عمومی به تخصص ارتقاء دادیم، پلی کلینیک حکیم هیدجی و درمانگاه روزبه در مرکز استان نوسازی و با حضور شرکای سازمان تامین اجتماعی مورد بهره برداری قرار گرفت.

رضایی گفت: از آنجایی که نیروی انسانی، نیروی محرکه و قوه اصلی بخش درمان است، در راستای تقویت نیروی انسانی در حوزه درمان نسبت به جذب ۳۶ نفر پزشک بصورت قراردادی در سال ۱۴۰۲ اقدام شده است.

وی افزود: مدیریت درمان تامین اجتماعی در راستای ارتقای خدمات درمانی، برای کنترل چهار بیماری اصلی دوران سالمندی شامل دیابت، فشارخون، بیماری‌های ریوی و سرطان کلینیک‌های غربالگری در واحد‌های تابعه اقدام نموده و طی سه مرحله اقدام به غربالگری اعضای محترم کانون‌های بازنشستگی و مستمری بگیری در سطح استان نموده است.

وی افزود: در ارزیابی سطح رضایتمندی مراجعین از واحد‌های درمانی مدیریت درمان براساس اطلاعات ماخوذه از سامانه CRM بیش از ۸۰ درصد مراجعین از مراکز درمانی اعلام رضایت کرده اند.


معاون درمانی مدیریت درمان تأمین‌اجتماعی استان زنجان از کشف ۵۲ مورد کانسر (شامل ۲۷ مورد سرطان برست و ۲۵ مورد سرطان روده بزرگ) در مراحل اولیه خبر داد و گفت: واحد‌های درمانی این مدیریت در بحث غربالگری هم فعال هستند، غربالگری انواع سرطان که اگر در مراحل اولیه تشخیص داده شود هم برای درمان بیمار و هم از نظر اقتصادی بسیار مؤثر و مفید است.


فاطمه عسگری

ارسال نظرات
آخرین اخبار