حمایت جمعی از اصحاب رسانه‌ و خبرنگاران استان مرکزی از عملیات «وعده صادق»

جمعی از اصحاب رسانه‌ و خبرنگاران استان مرکزی با اعلام بیانیه‌ای حمایت خود را از عملیات غرورآفرین موشکی و پهبادی سپاه پاسداران علیه رژیم منحوس صهیونیستی اعلام کردند.
کد خبر: ۹۵۹۲۰۵۴
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۰

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ جمعی از اصحاب رسانه‌ و خبرنگاران استان مرکزی با اعلام بیانیه‌ای حمایت خود را از عملیات غرورآفرین موشکی و پهبادی سپاه پاسداران علیه رژیم منحوس صهیونیستی اعلام کردند.

در این بیانیه آمده است: عملیات غرورآفرین «وعده صادق» که با موشک‌ها و پهپادهای ساخته دست سربازان غیور نظام جمهوری اسلامی ایران انجام شد، نمایش اقتدار امتی بود که چشمان میلیون ها نفر را در سراسر جهان برای انتظار چنین روزی به آسمان خیره کرده بود و موجبات ایجاد شعف و امید در دل همه آزادی‌خواهان جهان شد.
این بیانیه افزوده است: این عملیات ترکیبی که نشان از برنامه ریزی دقیق و ترکیبی بود هیمنه پوشالی استکبار جهانی به سردمداری آمریکا و اسرائیل جنایتکار را در هم کوبید و آنچه فروریخت بازدارندگی دروغین و خودساخته رژیم صهیونیستی و هم پیمانان جنایتکار آن بود.
در ادامه این بیانیه آمده است: جمهوری اسلامی ایران با این عملیات بزرگ، بی‌نظیر، غرورآفرین و پیروزمندانه، معادلات منطقه و جهان را تغییر و نشان داد که کشورهای استکباری در برابر اراده‌ ملت بزرگ ایران و محور مقاومت کاملا شکست خورده و عاجز خواهند بود.
این بیانیه خاطرنشان شده است: ما اهالی رسانه استان مرکزی ضمن تقدیر و حمایت از دلاورمردان ستاد کل نیرو‌های مسلح، وزارت دفاع، فرماندهان غیور ارتش و سپاه، تحقق وعده صادق را به فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به امت اسلامی تبریک عرض نموده و اعلام می‌داریم همه ظرفیت خود را در راستای جهاد تبیین و روشنگری و بصیرت افزایی به آحاد جامعه بکار خواهیم گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار