دانش‌آموزان و معلمان مدرسه نصرت زاد به نمایندگی از فرهنگیان و دانش آموزان استان کردستان پیش از ظهر امروز در دیدار با فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، از اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ موشکی به رژیم صهیونیستی قدردانی کردند.
کد خبر: ۹۵۹۲۰۹۲
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۶

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از کردستان، سردار گشتاسبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان پیش از ظهر امروز در دیدار صمیمی با جمعی از دانش آموزان و فرهنگیان شهر سنندج با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی از بدو تا کنون اظهار داشت: آموزش و پرورش با حضور به موقع و میدانی خود در تمام ناآرامی‌ها توانست از موج عظیمی که دشمن بر علیه دانش آموزان ما به راه انداخته بود به سلامت عبور کند.
سردار گشتاسبی بیان داشت: آموزش و پرورش مسیر و راهی است که همه ما از آن برای خدمت به جامعه عبور می‌کنیم و این همان مسیری است که همه ما باید تلاش کنیم تا حرکت و نگاه و تدبیر ما در آموزش و پرورش برای تربیت نسلی شایسته به خوبی شکل بگیرد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان عنوان داشت: امروزه دشمن تمام قدرت خود را به کار گرفته تا به نوعی به این مجموعه عظیم رخنه کند تا جوانان ما و آینده سازان ما را به هر نوعی از راه به در کند و اینجاست که باید نسل جوانان ما که در خط مقدم این جهاد عظیم هستند باید با انجام رسالت خود در قبال شهدا شایستگی خود برای دفاع از این انقلاب به سرانجام برسانند.


در ادامه هاشم ناظمی جلال مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان در این دیدارجهت عرض تبریک به مناسبت وعده صادق اظهار داشت: ما فرهنگیان و تمامی دانش آموزان به نمایندگی از تمامی فرهنگیان استان کردستان قدردان شما عزیزان در سپاه استان باشیم چرا که پاسخ کوبنده وعده صادق افتخاری از جانب شما دلاور مردان سبز پوش علیه جنایت‌های رژیم منحوس برای تک تک ما ایرانیان بود.وی افزود: سپاه بیت المقدس در همه عرصه‌ها از بدو تاسیس تا کنون پشتیبان این انقلاب بوده است و با این کار خود غزت را برای ایران اسلامی رقم زد.


ناظمی جلال بیان داشت: بدون شک همه ملت ایران شب گذشته پا به پای نیرو‌های جان بر کف سپاه بیدار و تا پایان عملیات با ذکر دعای خیر آنان را همراهی کردند.

وی گفت: حمایت از مردم مظاوم فلسطین با استفاده از اقتدار وعده صادق به تمام جهانیان ثابت کرد که انقلاب اسلامی در همه حال حامی مظلوم در برابر ظالم است.


در پایان این دیدار فرمانده سپاه بیت المقدس با تقدیم هدایایی از زحمات این دانش آموزان قدردانی به عمل آورد.

انتهای خبر/

ارسال نظرات
آخرین اخبار