رئیس پلیس راهور کردستان:

محدودیت‌های ترافیکی روز ارتش در سنندج اعمال می‌شود

رئیس پلیس راهور کردستان گفت: محدودیت‌های ترافیکی روز ارتش در سنندج اعمال می‌شود.
کد خبر: ۹۵۹۲۰۹۵
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از کردستان، رضا همتی‌زاده رئیس پلیس راهور کردستان اظهار داشت: همزمان با روز ارتش، درحد فاصل میدان لشکر تا میدان کوهنورد از ساعت ۶ صبح روز چهارشنبه ۲۹ فروردین ماه در دولاین رفت و برگشت بلوار آزادگان به صورت کامل ممنوعیت تردد برقرار است و رانندگان برای تردد به مرکز شهر از مسیر‌های جایگزین استفاده کنند.

رئیس پلیس راهور کردستان گفت: از ساعت ۱۲ شب قبل اجرای مراسم توقف هرگونه وسائط نقلیه در مسیر برگزاری رژه ممنوع بوده و در صورت توقف با جرثقیل جابجا می‌گردند؛ از شهروندان درخواست نمود از پارک خودرو در مسیر‌های اعلامی خودداری کنند.

وی افزود: رانندگانی که از سمت میدان گاز و میدان شورا و شهرک پنج آذر قصد عزیمت به سمت مرکز شهر دارند، می‌توانند از کمربندی آبیدر، بلوار آزادگان، خیابان غفور، خیابان آبیدر و میدان مولوی کرد استفاده کنند.

همتی‌زاده تأکید کرد: از شهروندان تقاضا می‌شود در زمان اعمال محدودیت‌های ترافیکی همراهی خوبی را با پلیس داشته و رانندگان در زمان برگزاری مراسم از مسیر‌های جایگزین برای تردد استفاده کنند تا از بروز گره‌های ترافیکی در حواشی مسیر‌های برگزاری مراسم رژه جلوگیری شود.

انتهای خبر/

ارسال نظرات
آخرین اخبار