جمعی از فعالان رسانه ای استان قم در بیانیه‌ای با حمایت و قدردانی از عملیات غرورآفرین "وعده صادق" سپاه پاسداران و تنبیه رژیم غاصب صهیونیستی، جهاد رسانه‌ای را راهکار مقابله با عملیات روانی دشمن دانستند.
کد خبر: ۹۵۹۲۱۱۶
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، جمعی از فعالان رسانه‌ای استان قم در حمایت از عملیات غرورآفرین "وعده صادق" سپاه پاسداران و تنبیه و مجازات رژیم غاصب صهیونیستی بیانیه‌ای صادر کردند که بدین شرح است:

"بسم الله قاصم الجبارین"

(قاتِلُوهُمْ یُعَذِّبْهُمُ اللَّهُ بِأَیْدِیکُمْ وَ یُخْزِهِمْ وَ یَنْصُرْکُمْ عَلَیْهِمْ وَ یَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُؤْمِنِینَ) سوره توبه، آیه ۱۴

۱۹۳ روز از حمله وحشیانه رژیم جنایتکار صهیونیستی علیه مردم بی دفاع غزه و کشتار زنان و کودکان بی گناه می‌گذرد و متأسفانه مجامع بین‌المللی و مدعیان حقوق بشر که رسالتشان ایجاد صلح و آرامش جهانی و دفاع از بشریت است در خواب عمیق فرو رفته و با کمال تأسف چشم های خود را بر جنایات رژیم منحوس صهیونیستی بسته و هر روز شاهد نسل کشی در غزه مظلوم و بی دفاع هستیم.

رژیم جنایتکار و کودک‌کش صهیونیستی با حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق که خاک کشورمان محسوب می‌شود و شهادت سرداران رشید اسلام، بار دیگر با نمایش خوی وحشی‌گری و ددمنشی خود همه قوانین و معاهدات بین المللی را زیر پا گذاشت و به تمسخر گرفت و نشان که زبانی جز زبان زور و قدرت نمی فهمد.

جمهوری اسلامی ایران به همت غیورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نمایش اقتدار و انجام عملیات افتخارآفرین "وعده صادق" با شلیک موشک‌ها و اعزام پهپادهای وطنی از خاک کشورمان توانست قدرت خود را به رخ مستکبران عالم بکشد و مشت محکم و عبرت آموز را بر گنبد آهنین رژیم صهیونیستی بکوبد. آفرین به سپاه قهرمان ما.

ما اصحاب رسانه استان قم با تشکر و قدردانی و حمایت کامل از اقدام انقلابی و عملیات غرورآفرین "وعده صادق" سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، همراه و همگام با رزمندگان غیور اسلام تلاش می کنیم که در میدان جهاد رسانه‌ای با انعکاس اقتدار ایران اسلامی و اقدامات غرورآفرین دلاورمردان سپاه همیشه قهرمان، در تبیین واقعیت ها و مقابله با عملیات روانی دشمن به رسالت انقلابی‌مان عمل کنیم.

اصحاب رسانه استان قم—۲۸ فروردین ۱۴۰۳

ارسال نظرات
آخرین اخبار