مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان خبر داد:

انجام بیش از 500هزار خدمت آزمایشگاهی در مراکز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان

زنجان _مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت:انجام بیش از 500 هزار بار خدمت آزمایشگاهی در مراکز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان ارایه شده است.
کد خبر: ۹۵۹۲۱۲۰
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۵

انجام بیش از 500هزار خدمت آزمایشگاهی در مراکز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان امیر عباس جراحی علمداری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجموعه آزمایشگاه‌های طرف قراداد و مراکز درمانی تامین اجتماعی زنجان در سال ۱۴۰۲ به بیش از ۵۰۰ هزار بار مراجعه خدمات آزمایشگاهی ارائه داده‌اند.

وی افزود: بیمه‌شدگان تحت پوشش تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۲ به تعداد ۳۹۴ هزار ۶۴۸ بار برای دریافت خدمات آزمایشگاهی به مراکز طرف قراداد مراجعه کرده‌اند که سهم سازمان تامین اجتماعی برای پوشش هزینه‌ها بیش از ۳۵۶ میلیارد ریال بوده است که نسبت به سال گذشته ۱۸ درصد رشد مراجعه و بیش از ۷۲ درصد رشد هزینه داشته است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان با تاکید بر اهمیت دقت در نتایج آزمایش‌ها در بهبود روند بیماران گفت: در مراکز درمانی تامین اجتماعی نیز مثل آزمایشگاه‌های مراکز طرف قراداد روند خدمت پایش و دقت درخدمات آزمایشگاهی به طور مستمر رصد می‌شود چرا که این نکته حساسیت بسیار بالایی در خدمات تشخیصی در آزمایشگاه‌ها دارد.


وی بیان کرد: در مراکز ملکی تامین اجتماعی استان زنجان در سال گذشته بیش از ۱۱۲ هزار بار مراجعه خدمات آزمایشگاهی ارائه شده است که نسبت به سال گذشته ۸ درصد رشد مراجعه، شاهد هستیم.

جراحی علمداری ابراز داشت: خدمات مجموعه کارکنان و پزشکان شاغل در آزمایشگاه‌های استان زنجان بسیار گرانقدر و ارزشمند است چرا که نقش بسیار مهمی در سلامت آحاد جامعه به ویژه بیماران دارد.


فاطمه عسگری

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار