رئیس هیئت ورزش‌های کارگری استان البرز از برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در هفته کار و کارگر استان خبر داد.
کد خبر: ۹۵۹۲۳۰۲
|
۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، خلیل عبداللهی رئیس هیئت ورزش‌های کارگری استان البرز، با تبریک پیشاپیش هفته کار و کارگر گفت: امسال با برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در بخش کار و کارگری به استقبال هفته کارگر خواهیم رفت.
استقبال از هفته کار و کارگر با مسابقات متنوع ورزشی در استان
خلیل عبداللهی گفت: مسابقات ورزشی هفته کارگر امسال در ۷ رشته شطرنج، تنیس روی میز، طناب کشی، دارت، فوتبال روی میز، دو میدانی و آمادگی جسمانی در دو بخش بانوان و آقایان برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: این دوره از مسابقات ورزش‌های کارگری هم در مجموعه‌های تولیدی و صنعتی و هم به صورت متمرکز استانی در مجموعه ورزشی امام خمینی ره کارگران کرج برگزار می‌شود و به نفرات برگزیده جوایز و هدایایی اعطا خواهد شد.

رئیس هیئت ورزش‌های کارگری استان البرز افزود: در راستای اجرای موضوع تبصره ماده ۱۵۴ قانون کار در ارتباط با ورزش‌های کارگری، هم کارفرمایان محترم کارگاه‌های تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی و هم بخش دولت موظف به تقویت امر ورزش کارگری هستند.

وی گفت: در هیئت ورزش‌های کارگری استان البرز در راستای اجرای قانون حمایت از ورزش کارگری با هماهنگی‌های لازم با بخش‌های مختلف کارگاهی و کارفرمایان، برنامه‌ها و مسابقات متنوعی را در طول سال برنامه‌ریزی و برگزار کرده است و برای سال جاری نیز مسابقات و دوره‌های آموزشی و مربیگری متنوعی برای کارگران پیش بینی و با همکاری کارفرمایان و هیات‌ها و انجمن‌های ورزش کارگری در شهرستان‌ها برگزار خواهیم کرد.

 

خبرنگار:سیده زهرا فوج

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار