108 واحد مسکونی به خانواده های زیرپوشش کمیته امداد استان تهران تحویل شد

در مراسمی بصورت همزمان در سراسر کشور، 108 واحد مسکونی به خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان تهران واگذار شد.
کد خبر: ۹۵۹۲۳۸۷
|
۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۳

سیدابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران در شانزدهمین جلسه شواری عالی مسکن که آیین واگذاری بیش از 33 هزار  مسکن مددجویی به صورت برخط برگزار شد، اظهار کرد: سهم استان تهران از این تعداد 108 واحد است که  برای خانواده های تحت حمایت خریداری شده است.

وی افزود: در همین راستا به صورت نمادین یک واحد مسکن مددجویی به خانواده تحت حمایت استان تهران در صباشهر تحویل داده شد.

پرپنچی ادامه داد: برای این تعداد واحد بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۸۶۸ میلیون تومان به صورت بلاعوض و ۶ میلیارد و ۱۴۱ میلیون تومان به صورت معوض برای خریداری  این تعداد مسکن به خانواده های تحت حمایت پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به زیربنای ۶۰ تا ۸۰ متری واحدهای مسکونی، ادامه داد : این واحدها با همکاری بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان، بسیج سازندگی،راه و شهرسازی، خیران و کمک های بلاعوض و معوض کمیته امداد و  همچنین آورده مددجویان خریداری  و به خانواده های تحت حمایت واگذار شده است.

وی، گفت: در صورت مساعدت بنیاد مسکن و سایر سازمانها و نهادهای مربوطه در صورت تامین زمین مورد نیاز مددجویان متقاضی، با ارائه وام های قرض الحسنه و صدور مجوزهای لازم، می توانیم درخصوص احداث و خرید واحدهای مسکونی برای خانواده های تحت حمایت اقدام کنیم.

گفتنی است؛ به صورت همزمان در سراسر کشور بیش از ۳۳هزار مسکن مددجویی با حضور رئیس جمهور واگذار شد که از این تعداد، 108 واحد با مشارکت خیران، خریداری و به مددجویان استان تهران واگذار شده است. همچنین در سال ۱۴۰۲ برای ۱۳۸۷ خانواده تحت حمایت واحد مسکونی نیز تعمیر و بازسازی انجام شده است.

 

انتهای پیام

ارسال نظرات
آخرین اخبار