خبرهای داغ:
فرماندار شهرستان روانسر گفت: اعتبارات تخصیص یافته سال گذشته حوزه راه شهرستان در کمیته برنامه ریزی جذب شد
کد خبر: ۹۵۹۲۴۷۴
|
۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۴
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه سعدی مصطفی‌زاده فرماندار روانسر در بازدید از پروژه‌های حوزه راه شهرستان اظهار کرد: با توجه به زیرساخت‌های فراهم شده حوزه راه شهرستان به طور ویژه در اولویت کاری بوده است و اعتبارات تخصیص یافته سال گذشته حوزه راه شهرستان در کمیته برنامه ریزی جذب شد.
وی افزود: خوشبختانه و با تلاش و زحمات مدیر و کارکنان راهداری شهرستان اقدامات خوبی صورت گرفته و بنا داریم ان‌شاءالله در سال آتی این اقدامات استمرار داشته باشد.
فرماندار شهرستان روانسر تصریح کرد: عملکرد سایر مدیران در جذب اعتبارات تخصیص‌یافته مورد بازدید و ارزیابی قرار می‌گیرد و اطلاع‌رسانی خواهد شد.
وی ادامه داد: پروژه‌های اجرا شده و در حال اجرا حوزه راه شهرستان در این دولت انقلابی عبارتند از: بهسازی و آسفالت راه روستاهای «ده باوکه، کانی پنبه و باباحیران» - روکش آسفالت محور «گرگیدر» به طول ۱/۲ کیلومتر - روکش آسفالت محور «جانجان به کوزران» به طول ۴ کیلومتر - ایجاد روشنایی تقاطع‌های « ده لیلی، پالنگانه ، شبانکاره و قلعه گاه» - رفع پیچ پرحادثه بعد از پل شاینگان در محور «نهرابی به مل‌ترشکه» - آغاز عملیات شانه‌سازی «نهرابی به کره قلعه سفید» - تعمیر و تجهیز راهدارخانه‌های مرکزی و پلگانه هست.
ارسال نظرات