خبرهای داغ:

زندگینامه شهدا سرشار از درس است

معاون هماهنگ‌کننده سپاه سردشت گفت: زندگی‌نامه شهدای هشت سال دفاع مقدس به معنای واقعی کلمه سرشار از درس است پس باید نهایت بهره را از آن ببریم.
کد خبر: ۹۵۹۲۵۳۹
|
۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، سرهنگ حسین اشرفی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه سردشت امروز 30 فروردین در مراسم سومین سالگرد شهادت سردار لشکر پاسدار شهید حاج سید محمد حجازی که با حضور مسئولین و مردم سردشت در مسجد دارالسلام این شهرستان برگزار شد، گفت: زندگی‌نامه شهدا در همه زمینه‌ها به معنای واقعی کلمه درس‌های عمیقی را به ما می‌دهد، بنابراین باید از آن نهایت بهره را ببریم تا در مسیر درست گام برداریم.
حاج قاسم وی ادامه داد: بعد از شهادت سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس، دوباره مردم ایران با شهادت سردار حجازی داغدار شد چراکه این افراد سرمایه‌ها و گنجینه‌های ارزشمندی برای میهن اسلامی هستند.

وی با یادآوری اینکه سردار شهید محمد حجازی ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ در سمت جانشین فرمانده سپاه قدس به شهادت رسید، تصریح کرد: ایشان مسئولیت‌های مهمی از ابتدای دفاع مقدس در سپاه برعهده داشتند؛ از فرماندهی قرارگاه‌های مختلف کشور تا فرماندهی بسیج و سپاه لبنان را عهده‌دار بودند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه سردشت با بیان اینکه ایشان نقش بسزایی در تحقق مسلح کردن کرانه باختری به فرمان رهبر معظم انقلاب داشتند، ادامه داد: ملت قدرشناس ایران به طور قطع راه این بزرگوار را ادامه خواهد داد.

وی خدمت در گمنامی را مهم‌ترین ویژگی ایشان برشمرد و ادامه داد: سردار حجازی دارای تفکر جهادی بود و در همه صحنه‌ها برای انقلاب اسلامی صمیمانه تلاش کرد و در نهایت به فیض شهادت نائل آمد.

اشرفی با بیان اینکه سردار حجازی به معنای واقعی کلمه شجاع بود و خستگی برایش معنا و مفهومی نداشت، اضافه کرد: بنابراین لازم است شهدایی بزرگ همچون ایشان را خوب بشناسیم و به دیگران نیز معرفی کنیم.

ارسال نظرات
آخرین اخبار