دبیر مجمع جهادی استان قم، در نشست ماهانه این مجمع، تدوین سند چشم انداز یکساله حرکت‌های جهادی را یکی از اهداف اساسی برشمرد.
کد خبر: ۹۵۹۲۶۲۵
|
۳۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۶

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، حسن ضیایی دبیر مجمع جهادی استان قم، ضمن معرفی افراد منتخب مجمع به شرح وظایف هر کدام از اعضا پرداخت و تهیه سند راهبردی یکساله حرکت‌های جهادی را از اهداف مهم مجمع برشمرد.
وی تبیین وظایف و کارکردهای مجمع در بین گروه‌های جهادی، مشارکت در امر سیاستگذاری و برنامه ریزی گروههای سازمان بسیج سازندگی، تمرکز بهتر امور و تقویت و شبکه سازی گرو‌ه های جهادی را از دیگر اهداف مجمع جهادی استان دانست.

دبیر مجمع جهادی استان قم اظهار داشت: کمک به سازمان بسیج سازندگی در راستای نقش آفرینی بهینه در امر هدایت و توانمندسازی گروه های جهادی از وظایف مجمع می باشد و اعضا باید توان خود را جهت این امر به کار ببندند تا نقش راهبری آنها موثر واقع شود.
ضیایی بیان داشت: همکاری و هم افزایی با سازمان بسیج سازندگی و مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی و جلب مشارکت حداکثری صاحب نظران و اندیشمندان به منظور تقویت و پیشبرد همه جانبۀ فرهنگ جهادی در سطوح مختلف جامعه از دیگر وظایف و اختیارات مجمع جهادی استان است.

وی خاطر نشان کرد: جلسات ماهانه مجمع،جهت پیشبرد اهداف مجمع باید در دستور کار قرار بگیرد و به صورت منظم برگزار شود.

انتهای خبر/تقی نژاد

ارسال نظرات