فرمانده سپاه قدس گیلان

موانع اداری پیش روی گروه‌های جهادی برداشته شود

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم برداشتن موانع اداری مسیر گروه‌های جهادی گفت: گره‌های اداری پیش روی گروه‌های جهادی برداشته شود.
کد خبر: ۹۵۹۷۹۵۶
|
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۵

موانع اداری پیش روی گروه‌های جهادی برداشته شود

به گزارش خبرگزاری بسیج گیلان، سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی بعد از ظهر پنج شنبه در همایش قرارگاه جهادی محرومیت زدایی در رشت اظهار کرد: نگاه پیمانکاری به نیروهای جهادی پذیرفته نیست چراکه این گروه نگاه اقتصادی به اجرای پروژه‌ها ندارند.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه گروه‌های جهادی با کم‌ترین هزینه به اجرای پروژه‌ها می‌پردازند، گفت: گروه‌های جهادی کارها را با سرعت، کیفیت و کمترین هزینه به ثمر می‌رسانند.

 

سردارسرتیپ دوم پاسدار دامغانی با بیان اینکه گروه‌های جهادی پروژه‌های سخت مسیر و صعب العبور را بر می‌دارند، اضافه کرد: پروژه‌هایی که پیمانکاران از اجرای آن امتناع می‌کنند و بسیار سخت مسیر است را گروه‌های جهادی با جان و دل اجرا می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه کار و بهره برداری از پروژه‌ها توسط گروه‌های جهادی سرعت بخشیده می‌شود، افزود: در اجرای پروژه‌ها سرعت خدمات را باید متناسب با نیاز مردم انجام داد و در تسریع کارها، نباید لایه‌های زیرین دستگاه‌های اجرایی باعث تأخیر در انجام کار شوند.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار دامغانی با تاکید بر لزوم برداشتن موانع اداری مسیر گروه‌های جهادی بیان کرد: موانع اداری پیش روی گروه‌های جهادی برداشته شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار