خبرهای داغ:
اردوی جهادی پزشکی در شهر بهارستان

اردوی جهادی پزشکی در مدرسه طالب زاده شهر بهارستان

اردوی جهادی پزشکی در مدرسه طالب زاده شهر بهارستان برگزار گردید.
کد خبر: ۹۵۹۸۲۷۳
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۰
 

به گزارش خبرگزاری بسیج از ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) اصفهان: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج سازندگی اردوی جهادی پزشکی در مدرسه طالب زاده شهر بهارستان بر گزار گردید.

در این اردوی جهادی مسئولین شهر بهارستان از گروه های پزشکی دیدار  و ضمن خداقوت به پزشکان جهادی که با هدف محرومیت زدایی در امر خدمت رسانی به اقشار کم برخوردار نقش آفرینی نمودند قدردانی کردند.

در ادامه مسئول بسیج سازندگی ناحیه امام حسین(ع) اصفهان پاسدار وحید پزشکی افزود:بسیج سازندگی طی سال‌های فعالیت خود با اتکا به انگیزه و همت والای جوانان مومن و انقلابی و ورود به میدان‌های سازندگی، خدمت رسانی و محرومیت زدایی و دیگر عرصه‌های مختلف نیاز کشور به ویژه عمرانی، آبرسانی، نهضت کمک‌های مومنانه، اقتصاد مقاومتی و نهضت مسکن محرومان و شتافتن به کمک مردم در بلایای طبیعی، به شایستگی از توانمندی‌های شگفت آور و غیرقابل انکار خود برای آبادانی ایران عزیز رونمایی کرد و با ترسیم نقش موثر پویا و حیاتبخش تجربه گرانبها و الهام بخشی فراروی علاقمندان به انقلاب و نظام اسلامی فراتر از جغرافیای این سرزمین گشود.

راه برون رفت از مشکلات در گرو کارجهادی و فرهنگ جهادی است و امروزه جهادگران با اقتدا به مولای خود ایثار فداکاری و جانفشانی برای حفظ دستاوردها و خدمت به ولی نعمتان را آرمان اصلی خود قرار داده و پرچم پیشرفت ملت را به دوش کشیده اند که ثمره این خدمت تنومندی و اقتدار شجره طیبه بسیج است.

حضور مجاهدانه و هوشمندانه در صحنه‌های پرمسئوولیت خدمت رسانی و مردم یاری با نصب العین قرار دادن منویات و رهنمودهای حکیمانه رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) از شاخصه‌های برجسته «سازمان بسیج سازندگی» است که موجبات گسترش فرهنگ و تفکر ناب جهادی بعنوان یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی (ره ) را بین جوانان ایران اسلامی رقم زده است.

اینک در گام دوم انقلاب اسلامی که تجلی عزت مداری، اقتدار، پیشرفت و شکوه ایران عزیز در مسیر تمدن سازی و درک عصر ظهور است، باور داریم رفع محرومیت تنها با اتکال به خداوند متعال و برخورداری از تفکر و روحیه جهادی و عمل انقلابی و اعتماد به نیروی انسانی مخلص و شیفته خدمت و فداکاری امکان‌پذیر خواهد بود. 

وی در ادامه بیان داشت: در این اردوی جهادی پزشکی یک روزه تعداد 30 نفر از پزشکان و دندانپزشکان به بیش از 800 نفر از مردم کم برخوردار محله فاز 3 بهارستان خدمات رایگان بهداشتی درمانی ارائه دادند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار