خبرهای داغ:
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) تأکید کرد:

ضرورت توجه حرفه‌ای‌تر به جهاد تبیین در عرصه‌های مختلف جامعه

سردار مهدوی، بر لزوم پرداختن به جهاد تبیین به صورت حرفه‌ای‌تر در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، دفاعی کشور تأکید کرد.
کد خبر: ۹۵۹۸۸۰۶
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۹

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، سردار مهدوی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام امروز در قرارگاه جهاد تبیین استان، گفت: در یک سال گذشته بیش از ۸ هزار نفر از خراسان جنوبی به اردوی راهیان نور اعزام شدند، همچنین برای اولین بار برای اعزام طلاب جوان استان به راهیان نور سهمیه اختصاص یافت و با برگزاری این عملیات بزرگ فرهنگی یک اقدام تبیینی خوب و موثر در استان انجام شد.

وی بیان کرد: در زمینه انعکاس، جمع‌آوری اسناد و مستندسازی اقدامات فرهنگی کشور از جمله راهیان نور، دستاورد‌های دفاع مقدس و جهاد تبیین ضعیف عمل کردیم و پرداختن به این موارد نیازمند فعالیت رسانه‌ای بیشتر و جدی‌تر است.

سردار مهدوی، به تأثیر اردو‌های راهیان نور بر ارتقای معنویت در بین جوانان اشاره کرد.

وی با بیان اینکه در اردو‌های راهیان پیشرفت دستاورد‌های صنعتی، دفاعی و زیرساختی کشور بیان می‌شود، افزود: با پیگیری‌های انجام شده خراسان جنوبی به عنوان استان پایلوت در این زمینه معرفی شد که از این طریق بتوانیم امکانات و ظرفیت‌های این استان را به اقشار مختلف مردم به ویژه نسل جوان معرفی کنیم.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع)، بر فعالیت قرارگاه جهاد تبیین در کنار برگزاری اردو‌های راهیان پیشرفت تأکید کرد و افزود: بسیاری از بازدیدکنندگان با حضور در اردو‌های راهیان پیشرفت بهتر و ملموس‌تر توانمندی‌های کشور را درک می‌کنند.

وی عنوان کرد: امروز خودباوری و احساس امیدی که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است در جامعه ایجاد شده است.

سردار مهدوی اظهار داشت: در قرارگاه جهاد تبیین، شبکه‌سازی حرفه‌ای نیاز هست و بایستی در این زمینه به ویژه در آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها بیشتر تلاش شود.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع)، بر لزوم پرداختن به جهاد تبیین به صورت حرفه‌ای‌تر در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، دفاعی کشور تأکید کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار