کسب رتبه دوم اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی در حوزه نظارت و بازرسی

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی در حوزه نظارت بر کالا و خدمات در طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات ماه مبارک رمضان و نوروز 1403 حائز رتبه دوم کشوری شد.
کد خبر: ۹۵۹۸۸۱۶
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۵

به گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، عبدالحمید سرتیپی، گفت: آذربایجان غربی در حوزه نظارت بر کالا و خدمات در طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۳ حائز رتبه دوم کشوری شد.

وی افزود: براساس ارزیابی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، رتبه های سال ۱۴۰۲ ادارات کل صنعت، معدن و تجارت استان‌ها در حوزه نظارت و بازرسی در طرح نظارتی عید تا عید اعلام گردید که بر این اساس استان‌های تهران، آذربایجان غربی و خراسان رضوی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را در تعداد بازرسی‌های انجام شده کسب کردند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی عنوان کرد: به همت بازرسان مستقر در استان در بازه زمانی اجرای طرح نظارتی عید تا عید تعداد ۱۶هزار و ۴۲۹ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی در استان انجام گردیده است.

سرتیپی با اشاره به صعودی بودن آمار تشکیل پرونده‌های تعزیراتی در استان در طرح نظارتی اسفندماه سال ۱۴۰۲ در مقایسه با مدت زمان مشابه سال ۱۴۰۱ افزود: آذربایجان غربی با تشکیل ۳هزار و ۹۲ پرونده‌ تعزیراتی در طرح بازرسی و نظارت ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۳، رتبه دوم کشوری را بدست آورد.

مدیرکل صمت آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: در طرح ۵۳ روزه نظارت بر بازار کالا و خدمات ویژه ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۳ که بصورت سراسری در کل کشور اجرا گردید، آذربایجان غربی از حیث ارزش ریالی پرونده‌های متشکله با ثبت ۸هزار و ۴۹۰ میلیارد ریال، عنوان سوم کشوری را به خود اختصاص داد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار