انصارالله،تل‌آویو وواشنگتن را برای عملیات نظامی بی‌سابقه تهدیدکرد

انصارالله یمن رژیم صهیونیستی و متحد آمریکایی‌اش را در صورت گسترش عملیات نظامی در نوار غزه به غافلگیری غیرمنتظره نظامی و بی‌سابقه تهدید کرد.
کد خبر: ۹۵۹۸۹۳۸
|
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۲۵

انصارالله،تل‌آویو وواشنگتن را برای عملیات نظامی بی‌سابقه تهدیدکرد

به گزارش خبرگزاری بسیج، در ادامه حمایت تمام قد نیروهای مسلح یمن از مقاومت و مردم مقتدر فلسطینی در نوار غزه، نیروهای مسلح یمن با هشداری بی‌سابقه به مقامات رژیم صهیونیستی و آمریکا وعده دادند که در صورت تداوم تجاوز به نوار غزه، عملیات نظامی «بی‌سابقه‌ای» ضد دشمنان مقاومت فلسطینی عملیاتی خواهند کرد.

در همین ارتباط، سرتیپ یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن روز دوشنبه در جریان سخنرانی در یک مراسم نظامی با اشاره به عملیاتی شدن مرحله چهارم عملیات نظامی ضد رژیم جنایتکار صهیونیستی از بیان جزئیات جدیدی از اقدامات دریایی ضد کشتی‌های عازم بنادر اشغالی در آب‌های مدیترانه طی روزهای آینده خبر داد.

وی در بخشی دیگری از سخنان خود به آمریکا و «اسرائیل» با هشدار به تداوم عملیات اشغالگران در غزه، متجاوزان را به آغاز یک رشته از عملیات‌های مهیب نیروهای مسلح یمن متناسب با مرحله پنجم و ششم ضد رژیم صهیونیستی و آمریکا تهدید کرد.

سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن افزود: غزه برای ما خط قرمز است و در صورت تداوم تجاوزات به آن، به اهدافی حمله خواهیم کرد که دشمنان نمی‌توانند تصور کنند و به آن فکر کنند و خود یمنی‌ها هم انتظار ندارند.

این فرمانده یمنی با اشاره به تحقیر تاریخی نیروی دریایی آمریکا در آب‌های دریای سرخ توسط نیروهای مسلح یمن خاطرنشان کرد که کشتی صهیونیستی، آمریکایی و انگلیسی در برابر آتش سنگین نیروهای مسلح یمن جسارت کشتیرانی در سواحل دریای سرخ را ندارند.

نیروهای ارتش یمنی متعهد شده‌اند تا زمانی که رژیم صهیونیستی حمله‌های خود به غزه را متوقف نکند، حمله به کشتی‌های این رژیم یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ ادامه خواهد داد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار