خبرهای داغ:
جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون گفت: نوگلان و نوجوانان شهرستان کازرون در مسابقات مداحی کانون مداحان در سطح استان فارس با کسب هشت مقام برتراستان خوش درخشیدند.
کد خبر: ۹۵۹۹۱۸۳
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، سرهنگ دوم پاسدار سید اصغر حسینی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پایان مسابقات مداحی استان فارس که نیمه دوم اردیبهشت ماه به همت آموزش و پرورش کازرون در مصلی نماز جمعه شهر خشت کازرون برگزار و نتایج آن امروز اعلام شد، کانون بسیج مداحان کازرون این شهر با کسب ۸ مقام استانی به عنوان رده برتر انتخاب شد.

مسئول ستاد اقشار و متخصصین ناحیه کازرون تصریح کرد: نتایج این مسابقات امروز به رده‌های مختلف اعلام شد و این مسابقات و رقابت‌ها جهت ارزیابی دانش آموزان، نوگلان و نوجوانان حسینی جهت ارزیابی در موضوعات قرآن و عترت در رشته مداحی انجام شد.

کسب هشت مقام استانی مسابقات مداحی نوجوانان استان فارس توسط مداحان نوجوان کازرون

وی افزود: این مسابقات در اردیبهشت ماه در مصلی نمازجمعه شهر خشت کازرون در رده‌های سنی نوگلان و نوجوانان حسینی برگزار شد و تیم بسیج مداحان شهرستان کازرون با کسب ۸ مقام به عنوان رده برتر معرفی شد و در پایان نیز از ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون و بسیج مداحان این ناحیه در تربیت نوگلان و نوجوانان حسینی در موضوع مداحی قدردانی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها