خبرهای داغ:
سردار سلیمانی در همایش «مدار امید»:

روابط عمومی بسیج یعنی روابط عمومی مردم و هر وقت که ما به این هدف نائل شدیم می‌توانیم بگوییم که به رسالت خود عمل کرده‌ایم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تلاش ما این است که در سال جاری، خبرگزاری بسیج استان‌ها را تجهیز کنیم.
کد خبر: ۹۵۹۹۲۸۵
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۶

روابط عمومی بسیج یعنی روابط عمومی مردم و هر وقت که ما به این هدف نائل شدیم می‌توانیم بگوییم که به رسالت خود عمل کرده‌ایم

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، سردار «سلیمانی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز چهارشنبه (۲۶ اردیبهشت) در همایش مدار امید که به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات برپا شده بود، طی سخنانی ضمن قدردانی از جهادگران عرصه رسانه اظهار کرد: روابط عمومی بسیج و مجموعه‌هایی که ذیل آن رویدادها را منعکس و اطلاع‌رسانی می‌کنند، باید با سایر مجموعه‌های رسانه‌‌ای تفاوت‌هایی داشته باشد.

وی بسیج را یک تشکیلات مردم‌پایه دانست که بدون حضور مردم فاقد معنا خواهد بود، گفت: روابط عمومی بسیج یعنی روابط عمومی مردم و هر وقت که ما به این هدف نائل شدیم می‌توانیم بگوییم که به رسالت خود عمل کرده‌ایم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: ما باید یک رویکرد تحولی را در روابط عمومی بسیج آغاز کنیم و رسانه مردم شویم و مشکلات و مطالبات آحاد و اقشار مختلف ملت را بیان کنیم.

سردار سلیمانی تاکید کرد: تمامی اقشار مختلف بسیج باید صدای قشرهای مربوط به خودشان باشند و مشکلات و خواسته‌‌های آنان را بیان کنند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه امروز حقایق بزرگی در دنیا جلوه‌گر شده و مردم اقصی نقاط مختلف جهان بیدار و هوشیار شده‌اند، گفت: ما نیز‌ در این شرایط باید هوشمندانه و هدفمند، مقوله «مردم‌سالاری اسلامی» را در کشور محقق کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: تلاش ما این است که در سال جاری، خبرگزاری بسیج استان‌ها را تجهیز کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه روابط عمومی بسیج باید به روابط‌عمومی مردمی تبدیل شود تا بتواند صدای همگان را در رسانه‌ها منعکس کند، گفت: بیداری جهانی که امروز رخ داده مقطعی نبوده و ادامه‌دار است لذا ظرفیت رسانه‌ها برای انتقال فرهنگ مقاومت باید توسعه یابد.

گفتنی است همایش «مدار امید» به همت روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین، با حضور مسئولین کشوری و لشکری، معاونین روابط عمومی سپاه‌های استانی، مدیران گروه تلویزیونی بسیج استان‌ها، مدیران خبرگزاری بسیج استان‌ها، خبرنگاران افتخاری منتخب و هنرمندان برگزار شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار