پیام تبریک سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان به مناسبت روز روابط عمومی

زنجان-روابط عمومی سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه روز روابط عمومی پیام تبریکی صادر کرد.
کد خبر: ۹۵۹۹۳۹۱
|
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۴۸

پیام تبریک سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان به مناسبت روز روابط عمومی

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛متن پیام به این شرح است:

 

بسمه تعالی

 

بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز "روابط عمومی و ارتباطات" تنها یک نام در برگی از تقویم نیست، بلکه سر فصلی مهم و تاثیر گذار از اخلاق، علم، هنر ، آگاهی بخشی به جامعه و تخصص است.

 

در دوران جدید که عصر ارتباطات نام گرفته است و اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است ، اهمیت و نقش روابط عمومی‌ها به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولان بیش از پیش عیان گردیده است .

 

در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب سال جهش تولید با مشارکت مردم نامگذاری شده، بدون تردید فرهنگ سازی برای رشد و پویایی جامعه  برای رشد تولید، ارتقای وضعیت اقتصادی و مهار تورم در شرایطی که دشمنان این مرزو بوم در پی نفاق و تفرقه افکنی برای جلوگیری از تحقق این اهداف اند، وظیفه ای بسیار مهم است و با خبرنگاران افتخاری بسیج می‌توانیم روابط عمومی مردمی را شکل دهیم چرا که فعالان عرصه روابط عمومی، رسانه و ارتباطات از ارکان بسیار ویژه و اثر بخش برای نیل به این اهداف و فرهنگ سازی عمومی به شمار می روند.

 

روابط عمومی سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان فرا رسیدن روز ۲۷ اردیبهشت ماه که بنام روز ملی ارتباطات و روابط عمومی نامگذاری شده است را به همه فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی تبریک عرض نموده و توفیق و عزت و سربلندی روزافزون همکاران پرتوان این حوزه را از خداوند سبحان خواستار است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار