خبرهای داغ:
سردار مقداد فرمانی گفت:برای تحقق تمدن نوین به دو حرکت جامعه‌پردازی و دولت سازی مردمی نیاز داریم در این مسیر لازم است خدماتی که در مناطق محروم انجام می‌شود انعکاس دهیم تا حس امید در افزایش می‌یابد.
کد خبر: ۹۵۹۹۵۲۳
|
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۲

به گزارش خبرگزاری بسیج  استان مرکزی سردار مقداد فرمانی امروز در مراسم مدار امید و تجلیل از فعالان عرصه روابط‌عمومی در سپاه و بسیج سپاه روح‌الله استان مرکزی، گفت: ارتباطات یک ابزار برای نیل به اهداف است که در این مسیر نقش روابط‌عمومی بسیار تأثیرگذار است.

دبیر اشراف کلی ریاست سازمان بسیج به عملیات وعده صادق اشاره کرد و گفت: در این عملیات وعده خداوند متعال محقق شد و جبهه حق موفق به شکست جبهه باطل و رژیم کودک‌کش صهیونیستی شد.

وی با تاکید بر اینکه این ایام، ایام الله است ادامه داد: خداوند متعال فرموده‌اند هر زمان جبهه حق بر جبهه باطل پیروز شود، ایام الله است.

فرمانی با تاکید اینکه تقابل حق و باطل از گذشته وجود داشته و امروز با درگیری رژیم خون‌خوار صهیونسیتی با مردم غزه به اوج خود رسیده است بیان کرد: خوشبختانه با روایت سازی خوبی که صورت گرفته بسیاری از کشورهای جهان جنایت‌های رژیم صهیونسیتی را اذعان داشته‌اند و نیاز است این جریان‌سازی رسانه‌ای امتداد داشته باشد.

دبیر اشراف کلی ریاست سازمان بسیج سرعت در انتشار اخبار و به هنگام بودند در روایت سازی رسانه را مهم دانست و گفت: صحت خبر برای جبهه حق، اولویت اول در انتشار خبر است.


وی خاطرنشان کرد: روایت سازی رسانه‌ای در عملیات وعده صادق برجسته بود و حالا حالا رژیم صهیونسیتی از جای خود بلند نخواهد شد و نیاز است این سبک برای سایر عملیات رسانه‌ای خصوصا در فعالیت‌های فرهنگی رخ دهد.

فرمانی ادامه داد: برای تحقق تمدن نوین به دو حرکت جامعه‌پردازی و دولت سازی مردمی نیاز داریم در این مسیر لازم است خدماتی که در مناطق محروم انجام می‌شود انعکاس دهیم تا حس امید در افزایش می‌یابد.

دبیر اشراف کلی ریاست سازمان بسیج امیدآفرینی به آینده انقلاب را بزگترین جهاد تبیین عنوان کرد و گفت: ذات انقلاب و رمز تداوم انقلاب اسلامی ایران مردمی بودن است.

وی در پایان تصریح کرد: در شرایطی که دشمن با جنگ رسانه و جنگ نرم علیه ما به پا خواسته است ضروری است از طریق رسانه مقابله کنیم.
انتهای خبر/

ارسال نظرات
پر بیننده ها