فرمانده سپاه روح الله در همایش روز روابط عمومی گفت:دشمن در فضای حقیقی هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و باید اذعان داشت که نقش روابط عمومی‌ها در خنثی‌سازی عملیات روانی دشمن بسیار مهم و برجسته است.
کد خبر: ۹۵۹۹۵۴۰
|
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۷

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ سردار محسن کریمی  فرمانده سپاه روح الله ،پیش از ظهر پنجشنبه در همایش روابط‌عمومی ها و فعالان عرصه خبر و روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی با عنوان مدار امید اظهار کرد: سال ۱۴۰۱ کشور دستخوش حوادث تلخی بود و دشمن از وضعیت حاکم به دنبال بهره برداری خود بود، اما اکنون وضعیت کشور به گونه‌ای است که ایران اسلامی با اقتدار در جهان عرض اندام می‌کند.

وی افزود: در بخش نظامی و در حوزه جهاد تبیین مسائل سیاسی و فرهنگی، ایران توانست به خوبی جایگاه خود را تثبیت و به اثبات برساند که عملیات وعده صادق، نمونه بارز این حقیقت است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه اکنون تمامیت غرب به چالش کشیده شده، گفت: برخی شکست اسرائیل را رؤیا و برخی هم آرمانی می‌دانستند، چرا که در ظاهر قدرت استکبار در دنیا حرف اول را می‌زند.

سردار کریمی افزود: در عملیات وعده صادق این امر مشهود بود که استکبار در همه سطوح و ارکان از سرویس‌های اطلاعاتی اسرائیل گرفته تا رؤسای جمهور و وزرای خارجه کشورهای مختلف به التماس افتاده و از ایران می‌خواستند خویشتن داری کند اما ایران با اقتدار پاسخ داد.

وی تصریح کرد :۲۲ کشور در یک نبرد علنی در مقابل نظام جمهوری اسلامی با تجهیز تمام ۱۱ پدافند هوایی ایستادند اما ایران با اقتدار عملیات وعده صادق را رقم زد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به حوادث دانشگاه‌های غرب و آمریکا در حمایت از مردم مظلوم غزه بیان کرد: اکنون در شرایطی شاهد شکل گیری این اعتراضات هستیم که دانشگاه‌های آمریکا، یک عمر علیه فرهنگ و ادیان کشورهای مختلف کار کرده و دست پرورده‌های خود را برای نابودی این فرهنگ‌ها و ادیان و برقراری فرهنگ غرب در جهان به سایر کشورها اعزام کرده است.

کریمی گفت: اکنون مکان‌هایی که باید از اسرائیل دفاع و فرهنگ غرب را ترویج می‌دادند، علیه جنایت‌های این رژیم به پاخاسته و از مردم غزه حمایت می‌کنند که این همان وعده خداست.

وی تاکید کرد: مردم مظلوم غزه با ۲۵۱ روز درگیری، جنگ، گرسنگی و بمباران هنوز از پا ننشسته و همچنان پای آرمان خود با اقتدار ایستاده‌اند.

کریمی با اشاره به روز روابط عمومی نیز گفت: دشمن در فضای حقیقی هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، اما می‌تواند افکار عمومی را مدیریت کند اما باید اذعان داشت که نقش روابط عمومی‌ها در خنثی‌سازی عملیات روانی دشمن بسیار مهم و برجسته است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار