استاندار البرز در پیامی به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات، این روز را به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی استان تبریک گفت.
کد خبر: ۹۵۹۹۶۴۶
|
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، مجتبی عبداللهی استاندار البرز، در پیامی روز روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت. متن کامل پیام به شرح زیر است:


پیام تبریک استاندار البرز به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات
روابط عمومی و ارتباطات یک دانش، مهارت و هنر است به‌ویژه آنکه در مقطع زمانی کنونی با گسترش روزافزون ابزار‌های ارتباطی و فضای مجازی و نقش آن در ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی؛ روش‌های سنتی پاسخگو نیست و باید از رهگذر نواندیشی، ابتکار و خلاقیت در مسیر اعتمادبخشی، مشارکت آفرینی و آگاه سازی گام برداشت.

تحقق "ایران قوی" به عنوان راهبرد دولت مردمی و انقلابی سیزدهم، نیازمند الگوی مدیریت جهادی است و روابط عمومی‌ها نقش اثرگذاری در تبیین این الگو، تقویت تفکر جهادی و همچنین جهاد تبیین در گام دوم انقلاب اسلامی دارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، این روز را به تمامی فعالان و تلاشگران عرصه ارتباطات و روابط عمومی تبریک عرض می‌نمایم و بر این باورم که در سایه ارتباط مستمر روابط عمومی‌ها با مخاطبان و همچنین مدیران دستگاه‌ها می‌توانیم آینده‌ای روشن را برای استان سرافراز البرز تصویر کنیم.

مجتبی عبداللهی استاندار البرز

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار