فرمانده سپاه استان قم:

«امام وعده‌های صادق» شعار سی‌وپنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) در ستاد سی‌وپنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) استان قم که با حضور استاندار و مدیران استان برگزار شد گفت: «امام وعده‌های صادق» بصورت سراسری به عنوان شعار سی‌وپنجمین سالگرد رحلت امام راحل(ره) انتخاب شده است.
کد خبر: ۹۶۰۰۰۳۵
|
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه استان قم و دبیر قرارگاه استانی شهید فهمیده در جلسه ستاد سی‌وپنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت: سهمیه‌ اعزام امسال از استان قم به مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) ۸۰۰۰ نفر در نظر گرفته شده است.

فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) تصریح کرد: ۶۰۰۰ نفر بوسیله اتوبوس و ۲۰۰۰ نفر در قالب اعزام با خودرو سواری و مجموعاً ۸۰۰۰ نفر پیش بینی شده است که امسال در مراسم سالگرد امام راحل(ره) شرکت نمایند که ۶ کمیته در ستاد سالگرد، مأموریت اعزام را پیگیری خواهند کرد.

دبیر ستاد سی‌وپنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) با اشاره به شعار انتخابی سال ۱۴۰۳ بیان نمود: شعار امسال «امام وعده‌ های صادق» انتخاب شد، چون امام راحل وعده نابودی رژیم صهیونیستی را داده است که ان شاءالله این وعده امام( ره) هم محقق خواهد شد.

سردار موحد، به آمادگی سپاه استان قم در اجرای مراسم ارتحال امام(ره) تاکید کرد و ابراز داشت: در تمام زمینه‌های فرهنگی، اطلاع‌رسانی، بهداشت و درمان و غیره با ارگان‌ها، ادارات، هلال احمر، اورژانس، نیروهای امنیتی و تشکل‌های مردمی برای خدمت رسانی به مردم هماهنگی‌های لازم به‌عمل می‌آید.

در ادامه این جلسه دکتر آقامیری استاندار قم و رئیس قرارگاه استانی شهید فهمیده خاطر نشان کرد: برای بزرگ مردی سالگرد میگیریم که اسلام را در این سرزمین نجات داد، اسلامی که به دست خاندان پلید پهلوی بود با آن تعاریفی که از اسلام برای خودشان داشتند که ادعای آنها هم این بود که ما هم مسلمان هستیم.

او با ابراز به اینکه هر قدمی برای بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) برداشته شود خداوند اجرش را نادیده نمی‌گیرد، گفت: هر کسی در این راه تلاشی کند خداوندمتعال اجرش را نادیده نخواهد گرفت، چرا که شما دارید یاد و خاطره شخصی که اسلام را زنده نگه داشت و پرچم اسلام را بلند کرد زنده نگه می‌دارید.

رئیس قرارگاه استانی شهید فهمیده ادامه داد: انقلاب ما انقلاب اسلامی بود، انقلاب اقتصادی نبود و با همه‌ی انقلاب‌های دنیا متفاوت است.
وی در ادامه با یادآوری ضرورت هرچه بهتر برگزار کردن مراسم سالگرد بنیانگذار انقلاب اسلامی،کلیه دستگاه ها و نهاد های استان را موظف کرد که همکاری کامل را برای برگزاری مطلوب این مراسم انجام دهند.

انتهای پیام/

«امام وعده‌های صادق» شعار سی‌وپنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)«امام وعده‌های صادق» شعار سی‌وپنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)«امام وعده‌های صادق» شعار سی‌وپنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)«امام وعده‌های صادق» شعار سی‌وپنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)«امام وعده‌های صادق» شعار سی‌وپنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)«امام وعده‌های صادق» شعار سی‌وپنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

ارسال نظرات
آخرین اخبار