خبرهای داغ:

نشست تخصصی راهکارهای عملکرد اطلاع رسانی در سمنان برگزار شد

نشست تخصصی با موضوع بررسی راهکارهای ارتقای عملکرد اطلاع رسانی و روابط عمومی با حضور مسئولان بسیج اقشار و متخصصین استان سمنان برگزار شد.
کد خبر: ۹۶۰۰۰۶۸
|
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، به مناسبت گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی جلسه هم اندیشی و نشست تخصصی با موضوع بررسی راهکارهای ارتقای عملکرد اطلاع رسانی و روابط عمومی با حضور مسئولان بسیج اقشار و متخصصین استان سمنان در سالن همایش‌های شهید بسطامی برگزار شد.
سرهنگ محمد امامی، جانشین فرماندهی در ستاد تخصصی بسیج اقشار و متخصصین استان سمنان در اين نشست با اشاره به ضرورت اهتمام به معرفی ظرفیت ها و بسترهای اقشار بسیج گفت:بازتاب هنرمندانه فعالیت ها و برنامه های شاخص اقشار مختلف بسیج در جامعه از مولفه های اصلی جهاد تبیین است که با نگاه تخصصی و حرفه ای مدیران روابط عمومی و رسانه نگاران، امید آفرینی را به ارمغان می آورد.
امید مظفری، معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه استان سمنان در اين نشست با تاکید بر اهمیت نقش اطلاع رسانی و پیوست رسانه ای اقدامات و برنامه های شاخص گفت:توانمندسازی خبرنگاران افتخاری بسیج، اعزام کاروان های رسانه ای، شناسایی نخبگان و الگوی شاخص بسیج و همچنین برگزاری نشست های خبری از جمله بسترها و ظرفیت های توسعه حوزه اطلاع رسانی و روابط عمومی اقشار مختلف بسیج است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار