فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان:

امروز رسانه ها در خط مقدم جنگ نرم با دشمنان هستند

زنجان-فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان با بیان اینکه امروز دشمنان انقلاب و نظام جنگ روانی سنگینی را علیه اسلام و انقلاب و نظام آغاز کرده اند،تاکید کرد: امروز رسانه ها در خط مقدم جنگ نرم با دشمنان هستند.
کد خبر: ۹۶۰۰۲۰۳
|
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۷

امروز رسانه ها در خط مقدم جنگ نرم با دشمنان هستند

به گزارش خبرنگار بسیج زنجان؛سردار جهانبخش کرمی صبح امروز در همایش مدار امید که با حضور سرتیپ پاسدار رمضانعلی شریف؛سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تبریک روز روابط عمومی با اشاره به سالروز آزاد سازی خرمشهر گفت: در عملیات بیت المقدس(آزادسازی خرمشهر)رزمندگان زنجانی در قالب تیپ ۷ ولیعصر(عج) و تیپ ۸ نجف خط شکن بودند .

 

وی با بیان اینکه در این عملیات بیش از ۱۵۰ رزمنده زنجانی به شهادت رسیدند،خاطرنشان کرد:همچنین شهید احمد کاظمی به خوبی به نقش نیروهای زنجان آگاهی داشته و چندین بار عبارت خرمشهر را خدا با کمک و به دست نیروهای زنجانی آزاد کرد را تکرار نمود.

 

سردار کرمی در ادامه با بیان اینکه  امروز دشمنان انقلاب و نظام  جنگ روانی سنگینی را علیه اسلام و انقلاب و نظام آغاز کرده اند،تاکید کرد: امروز رسانه ها در خط مقدم جنگ نرم با دشمنان هستند.

 

فرمانده سپاه زنجان در پایان با بیان اینکه زمانی رزمندگان در جبهه ها از خاک کشور دفاع کردند، گفت:امروز خبرنگاران در زمینه دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی در جبهه فرهنگ و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی، در جامعه فعالیت می کنند.

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار