پیام تسلیت سازمان بسیج هنرمندان کشور در پی شهادت آیت‌الله ابراهیم رئیسی و یاران شهیدش

در پی حادثه تلخ سقوط بالگرد ریاست جمهور و هیئت همراه و شهادت آیت‌الله رئیسی و یاران شهیدش در کوه‌های ورزقان؛ سازمان بسیج هنرمندان کشور پیام تسلیت صادر کرد.
کد خبر: ۹۶۰۰۴۵۷
|
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۹

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج؛ در پی حادثه تلخ سقوط بالگرد ریاست جمهور و هیئت همراه و شهادت آیت‌الله رئیسی و یاران شهیدش در کوه‌های ورزقان؛ سازمان بسیج هنرمندان کشور پیام تسلیت صادر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

 

یا ایتها النفس المطمئنه، ارجعی الی ربک...

خبر پر از درد بود و اشک...
هشتمین رئیس جمهوری ملت شریف ایران، بازوی مخلص و ارادتمند رهبری معظم انقلاب اسلامی، خادم الرضا(ع)، سید ابراهیم رئیسی به همراه امام جمعه ی محبوب و دوست داشتنی تبریز و وزیر شجاع و انقلابی امور خارجه و دیگر فرزندان پاک ایران اسلامی به درجه ی رفیع شهادت نایل آمدند و قلب میلیون ها ایرانی در سوگ ایشان داغدار شد.
آنچه موجب تالم خاطر مردم شد، تلاش بی وقفه، بسیجی وار و مخلصانه ی این شهیدان در عرصه ی خدمت رسانی به اسلام عزیز و ملت شریف ایران بود که چونان هنرمندی دردمند زیباترین نقش را از عشق و ارادت به مردم و رهبری رقم زدند و شهادت، پاداش این هنرمندی بود.
سازمان بسیج هنرمندان کشور، شهادت این بزرگواران را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و جامعه ی هنرمندان شریف ایران اسلامی تسلیت عرض نموده و از درگاه الهی صبر و اجر برای بازماندگان و ارادتمندان ایشان و رحمت واسعه ی الهی برای شهیدان راه حق مسئلت می نماید.
بی هنران را بگو، گنج هنر زانِ ماست
گرچه ز مُلک هنر، باهنری می رود...

و العاقبه للمتقین
۳۱/اردیبهشت/۱۴۰۳
همزمان با میلاد امام علی بن موسی الرضا (علیه آلاف التحیه و الثناء)

ارسال نظرات
آخرین اخبار