پیام تسلیت سازمان بسیج مداحان وهیئات مذهبی سپاه لرستان شهادت رئیس‌جمهور و همراهانش

سازمان بسیج مداحان وهیئات مذهبی سپاه حضرت ابوالفضل علیه السلام در پیامی شهادت رئیس‌جمهور و همراهان ایشان را تسلیت گفت.
کد خبر: ۹۶۰۰۶۴۰
|
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۳۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، سازمان بسیج مداحان وهیئات مذهبی سپاه حضرت ابوالفضل علیه السلام در پیامی شهادت رئیس‌جمهور و همراهان ایشان را تسلیت گفت؛ که متن پیام به شرح زیر است.

بسم رب الشهدا وصدیقینشهادت بهترین عاقبت برای یک خادم مخلص وزحمت کش خستگی ناپذیر است.شهادت والاترین پاداش برای کسی بود که با وجود او خیالمان راحت بود که رییس جمهور مملکت اسلامیمان است.   پیگیر، مخلص، خادم، متوسل، دیندار، خوشفکر، باهوش، مهربان، متواضع، اهل تعامل، با صعه صدر وحوصله، متین، رازنگهدار، باگذشت، اهل تهجد، اهل روضه، ولایت پذیر، عالم و مجتهد، از خصوصیات بارز آن مرد خستگی ناپذیر بود. او نماد یک مسئول اسلامی وانقلاب بود.اورفت تا الگویی از خدمت انقلابی به جا بگذارد و معلم و سرمشق دیگران شود برای مجاهدت خالصانه.  اوثابت کرد هم می‌شود مسئول بود و هم خادم بود. هم صاحب قدرت بود و هم اهل زهد.  توسلات او خیر و برکت را در خدمتش به ارمغانی آورد طوری که همه از آن بهره‌مند می‌شدند.  

سیدحامی محرمان دیگر بین ما نیست وقلب هر انسان آزاده و انقلابی را به خود مشغول ساخت.

ناگفته نماید شهید عبداللهیان. شهید آل هاشم. شهید موسوی و شهید احمدی ودیگر عزیزان بهترین‌های عصر انقلاب بودند که با بهترین رئیس جمهور بعدازجنگ ایران اسلامی به دیدار مولایشان علی بن موسی الرضا علیه السلام شتافتند.  ضایعه دردناک است، اما‌...

دلمان گرم است به هدایت سکاندار انقلاب و ستون اصلی خیمه انقلاب و مایه آرامش این کشتی تلاطم دیده. او خوب بلد است زیر سایه مولای خود علی بن موسی الرضا علیه السلام چگونه این کشتی را به ساحل براند. آری رهبر عزیزترازجان را میگوییم.


سازمان بسیج مداحان وهیئات مذهبی سپاه حضرت ابوالفضل علیه السلام شهادت خادمان ملت مخصوصا، شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری فقید جمهوری اسلامی ایران را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای وعمومی مردم تسلیت عرض نموده.

 برای آن عزیزان علو درجات وبرای بازماندگان وملت عزیز ایران صبر جمیل را مسئلت می‌نماید.

امید است تحت زعامت و رهبری پیامبر گونه مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای عزیز این دوران سخت برای ملت عزیز و همیشه در صحنه ایران اسلامی پشت سر گذاشته شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار