مدیرکل منابع طبیعی اردبیل خبر داد؛

کشف ۱۷ اصله«گرده بینه» و الوار جنگلی در اردبیل

مدیرکل منابع طبیعی استان اردبیل گفت: ۵ اصله گرده بینه و ۱۲ اصله الوار قاچاق جنگلی توسط ماموران پاسگاه ویژه منابع طبیعی شهرستان اردبیل کشف و ضبط شد.
کد خبر: ۹۶۰۵۲۵۲
|
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۶

کشف ۱۷ اصله«گرده بینه» و الوار جنگلی در اردبیل

محمود قلی زاده در گفت و گو با خبرنگار بسیج، اظهار کرد: با شناسایی قبلی ماموران منابع طبیعی و اخذ دستور قضایی این تعداد گرده بینه و الوار قاچاق جنگلی در یکی از کارگاه های چوب در شهر اردبیل توقیف و ضبط شد.

وی خاطرنشان کرد: در این رابطه یک نفر متخلف نیز دستگیر و به مراجع قضایی استان معرفی شد

مدیرکل منابع طبیعی استان اردبیل بیان کرد: نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان به صورت شبانه روزی و با کنترل گلوگاه های قاچاق و بازدید از کارگاه های چوب با متخلفان برخورد جدی خواهند کرد.

قلی زاده افزود: حفاظت از منابع طبیعی و تلاش برای مبارزه با قاچاق چوب‌آلات جنگلی وظیفه‌ همگانی بوده و انتظار می‌رود در این زمینه مردم همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند و با مشاهده چنین مواردی مراتب را اطلاع‌ رسانی کنند تا از تخریب منابع طبیعی جلوگیری شود.

وی از مردم و دوستداران طبیعت خواست؛ در صورت مشاهده تخریب منابع طبیعی و قاچاق هرگونه فرآورده های جنگلی و مرتعی توسط افراد سودجو و فرصت ‌طلب مراتب را به شماره تلفن رایگان ۱۵۰۴ مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی استان اطلاع دهند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار