خبرهای داغ:
دستیار رئیس جمهور شهید در امر مردمی سازی دولت:

مردمی بودن، رمز محبوبیت شهید جمهور آیت الله رئیسی بود

عبودتیان گفت: دولت شهید رئیسی الگوی اراده مردم در حکمرانی کشور بود.
کد خبر: ۹۶۰۵۲۸۷
|
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۷

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، سید احمد عبودتیان دستیار رئیس جمهور شهید در امر مردمی سازی دولت ومسئول قرار گاه خاتم الاوصیاء در "نشست روایت خستگی ناپذیری رئیس جمهور شهید" که  با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، جمعی از مسئولان استان و اقشار مختلف مردم در حسینیه جماران بیرجند برگزار شد، گفت: رمز عزت و محبوبیت شهید جمهور در مردمی بودن او بود به طوری که دولت شهید رئیسی مصداق بارز و الگویی از اراده مردم در حکمرانی بود.

وی بیان کرد: شهید رئیسی به حکمرانی مردم، نگاهی شرعی داشت و معتقد بود کار دولت سیاستگذاری، حمایت و نظارت است و کار را باید به مردم سپرد.

عبودتیان با بیان اینکه رئیسی بیقرار و بی تاب مردم بود و در تشییع نیز مردم بی قرار او بودند، تصریح کرد: آیت الله رئیسی از مردم فرار نمی کرد و معیار وی برای انتخاب اطرافیانش مردمداری بود.

دبیر بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) با تأکید بر اینکه آیت الله رئیسی، نظارت مردم را اولا بر نظارت دولت داشت، گفت: اجرای طرح خادمیاران رضوی اتفاق بزرگی بود که توسط آیت الله رئیسی برای عموم مردم ایران مهیا شد.

عبودتیان ادامه داد: شهید جمهور آیت الله رئیسی نسبت به قول‌هایش به مردم صادق الوعد بود و این در حد یک شعار نبود بلکه بارها و بارها قول‌هایش به مردم را پیگیری می‌کرد.

وی افزود: ارتباط تنگاتنگ با مردم و توجه به توده‌ها در مقابل خواص موجب شد حماسه بزرگی در مراسم وداع و تشییع این شهید در کشور رقم بخورد.

دستیار رئیس جمهور شهید در امر مردمی سازی دولت  گفت: حضور پر شور و بیش از ۵۰۰ هزار نفری مردم خراسان جنوبی در مراسم تشییع این شهید گرانقدر نشان داد او از دل مردم بود و مسیرش مسیر حق و برای خدمت بود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار