خبرهای داغ:
جهاد تبیین/مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین؛

مشارکت حداکثری دانش آموزان در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در قالب پویش #روایت_حضور

مشارکت حداکثری دانش آموزان در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در قالب پویش #روایت_حضور
سرهنگ رسولی فر از مشارکت حداکثری دانش آموزان در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در قالب پویش #روایت_حضور خبر داد.
کد خبر: ۹۶۰۵۳۰۷
|
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۹

قزوین_ سرهنگ ابراهیم رسولی‌فر مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در گفتگو با بسیج اظهار کرد: روز جمعه ۸ تیر ماه شاهد حماسه دیگری از مردم ایران زمین خواهیم بود که با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب و با حضور حداکثری در پای صندوق، با آرمان‌های انقلاب تجدید بیعت خواهیم کرد.

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین بیان کرد: همانطور که شاهد بودیم مردم عزیز در اقصی نقاط کشور و حتی روستاها یاد و خاطره رئیس جمهورشان را گرامی داشتند و با شکوه هر چه تمام شهید دکتر رئیسی و همراهان شون رو بدرقه کردند و حماسه آفریدند.

وی در ادامه گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای باید این حماسه مردم تکمیل و کامل شود و انشاءالله مردم و بویژه دانش آموزان روز جمعه ۸ تیر ماه به همراه پدر، مادر و دوستانشون پای صندوق‌های رای حاضر خواهند شد و با انتخاب رئیس جمهور آینده کار که گره خورده در آینده خودشان است تکمیل خواهند کرد. 

این مسئول عنوان کرد: بسیج دانش‌آموزی با همراهی اداره کل آموزش و پرورش برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری برنامه‌های متنوعی را در نظر گرفته است تا شاهد نقش آفرینی دانش آموزان در سرنوشت آینده خود باشیم. 

وی در ادامه افزود: پویش #روایت_حضور یکی از برنامه‌های انتخاباتی مختص به دانش‌آموزان است که در این پویش دانش آموزان با تولید کلیپ کوتاه در خصوص تشویق و ترغیب عموم مردم بویژه رای اولی ها و همچنین با پویش #ادامه_راه که در این پویش کلیپ و فیلم در خصوص دلایل شرکت در انتخابات و اهمیت مشارکت در انتخاب رئیس جمهور آینده کشور که ویژه رای اولی ها است، شاهد نقش آفرینی دانش آموزان استان خواهیم بود.

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی گفت : پویش #ما_تاثیرگذاریم و پویش #یه_قدم_برای_ایران توسط همه دانش آموزان در مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و دوم در خصوص همراهی پدر و مادر در روز انتخابات و دعوت از دیگران و دوستان برای حضور در پای صندوق رای برنامه ریزی شده است که در این پویش با تهیه کلیپ یک دقیقه ای نظرات خود را بیان خواهند کرد.

وی در خصوص لینک و آدرس پیام رسان شاد برای ارسال تولیدات و کلیپ های دانش آموزان تصریح کرد: از همه دهه هشتادی و نودی های استان تقاضا داریم که آثار و تولیدات شون رو به آیدی @Sarvin71 در پیام رسان شاد ارسال کنند که البته درپایان این برنامه‌ها نیز مانند سایر پویش ها به تولیدات و آثار برترجوایز ارزنده اهداء خواهد شد. 

رسولی فر در پایان صحبت‌هایش با تاکید براینکه امیدواریم دانش‌آموزان به ویژه رای اولی‌ها در کنار خانواده بتوانند ضمن ایجاد مشارکت حداکثری در انتخابات، انتخاب خوبی نیز داشته باشند گفت: حضور و فعالیت دانش‌آموزان برای برگزاری برنامه‌های انتخاباتی ستودنی است و با توجه به اثرگذاری قشر دانش‌آموز در خانواده امیدواریم بتوانیم در این حوزه اقدامات موثری داشته باشیم.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار