خبرهای داغ:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز:

شناسایی و جمع آوری  نزدیك به 6 هزار انشعاب غیرمجاز در سال 1402

تبریز-  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: با تلاش همکاران شرکت طی سال 1402 نزدیک به 6 هزار انشعاب غیرمجاز در مناطق تحت پوشش برق تبریز شناسایی و جمع آوری شده است.
کد خبر: ۹۶۰۵۳۶۱
|
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، اکبر فرج نیا اظهار کرد: بر اساس قانون مجازات استفاده کنندگان غیرمجاز از برق، بدون دریافت انشعاب قانونی و هرنوع تصرف یا تغییر در وضعیت کنتور برق جرم بوده و بر اساس ضوابط با آن برخورد می شود.

وی افزود: متاسفانه برداشت های غیرمجاز و غیر اصولی از شبکه انتقال و توزیع برق علاوه بر ایجاد اختلال در برق رسانی و تحمیل فشار به شبکه برق موجب آسیب رساندن به تجهیزات برق و لوازم برقی شهروندان می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز اضافه کرد: به منظور مقابله با این موضوع، برق تبریز اقدامات قابل توجهی را درچندسال اخیر انجام داده است و در این راستا با تلاش همکاران شرکت 5 هزار و 627انشعاب غیرمجاز در مناطق تحت پوشش برق تبریز طی  سال ۱۴۰۲ شناسایی و جمع آوری شده است.

وی خاطرنشان کرد: درنتیجه تلاش و اقدامات همکاران در راستای جمع آوری انشعابات غیرمجاز به میزان 6 میلیون و 504هزارو 614 کیلوولت آمپر در انرژی توزیع شده صرفه جویی شده است.

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار