دبیر ستاد انتخابات استان:

ستاد انتخابات استان بوشهر آماده اجرای انتخابات است

دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: ستاد انتخابات این استان در بالاترین سطح آمادگی برای اجرای انتخابات پیش رو قرار دارد.
کد خبر: ۹۶۰۵۴۸۵
|
۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، سعید حیدری دبیر ستاد انتخابات استان در اولین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی با اشاره به مفاد اطلاعیه شماره ۲ ستاد انتخابات کشور از آغاز تبلیغات انتخاباتی نامزد‌های چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به استناد ماده ۶۶ قانون انتخابات از عصر روز یکشنبه بیستم خردادماه خبر داد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر با اشاره به اینکه تبلیغات انتخابات تا ساعت ۸ روز پنج شنبه هفتم تیرماه ادامه خواهد یافت از هماهنگی کامل مجریان، ناظرین و سایر دستگاه‌هایی که به موجب قانون مسئولیت دارند؛ در پیشگیری و یا برخورد با تخلفات احتمالی از جمله استفاده از امکانات و تجهیزات دولتی و یا فعالیت انتخاباتی کارمندان دولتی در ساعات اداری خبر داد.

سعید حیدری با اشاره به اینکه انتخابات مجلس دوازدهم با هماهنگی تمامی دستگاه‌ها با کیفیت بالایی برگزار شد؛ انتخابات پیش رو را نیز از جهات مختلف حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: ستاد انتخابات استان در بالاترین سطح آمادگی برای اجرای این ماموریت مهم قرار دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار