مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان:

شنا در سد و تاسیسات منابع آبی استان زنجان ممنوع است

زنجان-مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: شنا یا ماهی‌گیری در دریاچه سدهای استان و تاسیسات منابع آبی با توجه به خطر آفرین بودن ممنوع است.
کد خبر: ۹۶۰۵۵۲۰
|
۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۶

شنا در سد و تاسیسات منابع آبی استان زنجان ممنوع است

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان، اکبر باقری اظهار کرد: با توجه به شروع فصل گرما، مراجعه اشخاص حقیقی و خانواده‌ها برای تفریح و تفرج به حاشیه دریاچه سدها، حوضچه‌های تغذیه مصنوعی، کانال‌های آبیاری و تاسیسات جانبی زیاد شده است و برخی افراد از جمله نوجوانان و جوانان بدون توجه به علایم هشداردهنده منصوبه توسط شرکت آب منطقه‌ای زنجان، اقدام به شنا می‌کنند.

وی با تاکید بر ممنوعیت شنا در سدها، افزود: شنا یا ماهی‌گیری در دریاچه سدهای تهم، گلابر، کینه‌ورس، تالوار، بلوبین، ایالو، میرزاخانلو ۱ و ۲، بلوک و سایر تاسیسات آبی ممنوع بوده و این کار خطرات و عواقب جبران‌ناپذیر جانی برای آنان در پی دارد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان ادامه داد: با توجه به برخی حوادث سالهای گذشته، از همه هم‌استانی‌ها، مسافران و ساکنان مجاور سد و تاسیسات درخواست می‌شود از هرگونه شنا، آب‌تنی و ماهی‌گیری در محل‌های یاد شده اکیداً اجتناب نموده و به هشدارهای منصوبه و توصیه‌ ماموران این شرکت توجه ویژه داشته باشند.

فاطمه عسگری 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار