رئیس جمهور آینده قوانین غیرقابل اجرا را حذف کند

مدیر مؤسسه جهاد تبیین و سواد رسانه‌ای لرستان گفت: رئیس جمهوری می‌خواهیم که قوانین موازی و غیرقابل اجرا را با ارائه لایحه به مجلس بردارد.
کد خبر: ۹۶۰۵۶۷۱
|
۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، امیرعلی حیدر امیری امروز در جمع خبرنگاران، بیان کرد: شهید رئیسی و همراهان ایشان با نحوه شهادت خود، بابی را از خدمت روی ما و جانشینان خود باز کردند که ریاست فقط پشت میزنشینی نیست و باید در میدان باشید. ایشان در مدت کمتر از سه سال، به ۲۸ کشور دنیا سفر کرد و روابط کمرنگ ما را با خیلی از کشورها پررنگ کرد. به پیمان شانگهای و بریکس پیوست و در سیل، زلزله، کم‌آبی و در مشکلاتی که وجود داشت، پای کار بود.

 

وی اظهار کرد: شهید جمهور سطح انتظار مردم را از رئیس جمهور بالا برد، امروز شش نفر از کاندیداها مورد تأیید شورای نگهبان هستند و مهم این است که کسی را انتخاب کنیم که ویژگی‌هایی مانند شهید جمهور داشته باشد. جانشین او، اگر از خودش بهتر نباشد باید همسطح شهید رئیسی باشد، وگرنه ضرر کرده‌ایم، چون رئیس جمهوری در تراز انقلاب می‌خواهیم که با میدان هماهنگ باشد.

 

امیری ادامه داد: دولت شهید جمهور دیپلماسی را پا به پای میدان جلو برد و درس عبرت به رژیم صهیونیستی داد تا جرأت نکند حتی نگاه چپ به منافع و خاک ایران داشته باشد.

 

او با بیان اینکه باید رئیس جمهوری با درایت، فعال، پرکار، معتقد به مبانی انقلاب انتخاب شود و به درد مردم برسد، تأکید کرد: امروز ما مشکل سیاسی نداریم بلکه مردم با مشکلاتی مانند تورم، بیکاری و برخی تبعیض‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند. یک رئیس جمهور در تراز بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری می‌خواهیم.

 

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار