خبرهای داغ:

پايگاه های مقاومت بسیج مهمترين ركن پرورش جوانان مومن، متدين و انقلابی است

فرمانده سپاه ناحیه کرخه: پايگاه های مقاومت مهمترين ركن پرورش جوانان مومن، متدين و انقلابی بوده و در تمام عرصه ها، پای کار انقلاب اسلامی بوده است.
کد خبر: ۹۶۰۸۸۶۲
|
۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۹

 به گزارش  خبرگزاری بسیج خوزستان،  نشست صمیمانه سرگرد پاسدار قاسم گوروی فرماندهی سپاه کرخه با فرماندهان پایگاهها و اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج شهید قاسم سلیمانی ناحیه کرخه برگزار شد.

 
سرگرد گوروی در این نشست گفت: بسیج کلید واژه ایمان، اخلاص و کارآمدی نیروهایی است که از طلوع انقلاب اسلامی تا عصر حاضر، در همه سنگرهای دفاعی و نظامی، اقتصادی و امنیتی، فرهنگی و علمی خوش درخشیده است. 

 
وی افزود: محوریت فعالیت پایگاه های مقاومت بسیج می‌توانند در راستای محرومیت زدایی و کاهش مشکلات اجتماعی، ایجاد امنیت پایدار در کنار فراجا، برگزاری مناسبت های فرهنگی و حلقات صالحین ، تشویق جوانان به ورزش و برگزاری مسابقات ورزشی ، تعامل با امام جماعت و هیات امنا جهت داشتن مساجد فعال و پویا، اعلام کرد.


فرمانده سپاه ناحیه کرخه خاطر نشان کرد: پايگاه های مقاومت مهمترين ركن پرورش جوانان مومن، متدين و انقلابی بوده و در تمام عرصه ها، پای کار انقلاب اسلامی بوده است.

 
در پایان این نشست صمیمانه، فرمانده ناحیه از زحمات و تلاش های فرمانده حوزه شهید سلیمانی و تمام فرماندهان پایگاه ها و بسیجیان آن حوزه، تقدیر و تشکر را بعمل آوردند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار