بمناسبت فرارسیدن عید غدیر خم:

پیام مشترک تبریک مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و فرمانده سپاه امام رضا (ع)

حجت الاسلام مرهونی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و سرهنگ پاسدار محمد رضا زارعی تبار فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی با صدور پیام مشترکی، فرا رسيدن عيد سعيد غديرخم را تبریک گفتند.
کد خبر: ۹۶۰۸۹۲۷
|
۰۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۳

پیام مشترک تبریک مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و فرمانده سپاه امام رضا (ع) بمناسبت فرارسیدن عید غدیر

به گزارش خبرگزاری بسیج از دشتی ؛متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"من کنت مولا فهذا علی مولا"

غدیر عصاره خلقت و خلاصه مکتب وحی است.

غدير روز بيعت و روزميثاق است، علی مي آيد تا ابراهيم وار بت های زمانه را در هم شكند و مسير نبوت را هموار سازد و امامت را متجلی سازد.

به راستی که واقعه غدیرخم عظمت اسلام را معنا داد و با تفکر عمیق عدالت خواهی، سعادت بشری را به عینیت رساند و امید به هدایت الهی را تجسم بخشید.

عيد سعيد غدير، روزی است كه به فرمان خداوند متعال طرح ادامه حكومت الهی بدست امامی عادل چون علی (ع) توسط خاتم المرسلين محمد مصطفی (ص) پي ريزي گرديد تا امت اسلام در پرتو انوار پرفروغ و درخشان ولايت، راه را از بيراهه تميز داده و در اين مسير در برابر هر استبداد، استثمار و بدعتی بپاخیزد.

اینجانبان دهه امامت و ولایت و فرارسیدن این عید فرخنده و سعید، عید بزرگ مسلمانان را که عید اتمام نعمت الهی و اکمال دین است را به عموم مسلمانان و حق جويان و عدالتخواهان، بويژه به مردم خوب، مؤمن و انقلابی شهرستان دشتی و خاصه سادات معزز تبريك عرض می نماییم و اميدواریم خداوند دلهای ما را با نور قرآن و ولايت روشن گرداند و مسير ما را علوی و زندگی ما را منور به عشق و مهر محمدی گرداند.

در پایان  از همه مردم متدین شهرستان تقاضا داریم با مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری، بار دیگر با ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری تجدید میثاق نموده و پایبندی خود را به آرمان های شهیدان و عشق و علاقه خود را به انقلاب اسلامی و ایران عزیز، به رخ تمامی دشمنان بکشند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها