برگزاری نشست هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه امام حسن مجتبی (ع) +تصاویر

برگزاری نشست هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام، با حضور جانشین فرمانده سپاه استان البرز برگزار شد.
کد خبر: ۹۶۰۸۹۳۱
|
۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، نشست هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام، با حضور سردار کرمی جانشین فرمانده سپاه استان البرز، مسئول سازمان بسیج صنعت و معدن و دبیر هیئت اندیشه ورز و مسئولین برگزار شد.

سردار کرمی جانشین فرمانده سپاه استان البرز در خصوص اهمیت انتخابات و مشارکت حدکثری مباحثی بیان و در ادامه مطالبی در زمینه جهش تولید و مشارکت مردم در این راستا ارائه کرد.

گفتنی است، مسئله‌های احصا شده مسائل زیست محیطی و آلاینده‌ها در شهرک‌های صنعتی با حضور نماینده و رئیس هیئت مدیره شهرک صنعتی اشتهارد، مسائل و مشکلات شهرک صنعتی سپهر با حضور مدیرعامل این شهرک و انعقاد تفاهم نامه با ادره کل محیط زیست استان، در دستور کار اعضا قرار گرفت.

️شایان ذکر است، در این جلسه ابتدا نمایندگان شهرک‌های صنعتی فوق الذکر، به بیان مسائل و مشکلات شهرک‌های مذکور پرداختند، و هر کدام از اعضا دیدگاه‌های و راه حل‌های خود را در خصوص مسائل احصا شده ارائه کردند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها