جشنواره شاد پیمایی‌های غدیر در استان سمنان برگزار می‌شود

شاهرود_ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: برنامه‌های مختلف دهه ولایت از یک ماه گذشته با همکاری شبکه هیئات مذهبی استان ، شهرداری‌های شهر‌ها، ائمه جمعه و دستگاه‌های اجرایی مرتبط در استان آغاز شده است.
کد خبر: ۹۶۰۸۹۵۲
|
۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۰

جشنواره شاد پیمایی‌های غدیر در استان سمنان برگزار می‌شودبه گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام عباس عبداللهی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: برنامه‌های مختلف دهه ولایت از یک ماه گذشته با همکاری شبکه هیئات مذهبی استان سمنان، شهرداری‌های شهر‌های مختلف، ائمه محترم جمعه شهر‌ها و دستگاه‌های اجرایی مرتبط در استان آغاز شده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تصریح کرد: بیش از ۲۵۰ مجموعه هیئتی و مردمی در برپایی این جشن‌ها در استان سمنان مشارکت خواهند داشت.
وی افزود: برنامه‌های امسال نسبت به سال‌های گذشته در همه نقاط و شهر‌های استان پرشور‌تر و از نظر کمی و کیفی بهتر خواهد بود.
عبداللهی با بیان اینکه در شهر‌های شاهرود، سمنان، دامغان و گرمسار برنامه جشن کیلومتری با حضور متراکم هیئات مذهبی و مواکب بین ۲ تا ۴ کیلومتر برگزار خواهد شد افزود: بیش از یک میلیارد تومان از مجموعه دستگاه‌های مختلف دولتی و غیردولتی برای پشتیبانی از این رزمایش همدلی ذیل پرچم امیرالمومنین (ع) هزینه شده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با اشاره به دستگاه‌های همکاری کننده در برپایی جشن‌های کیلومتری غدیر در استان سمنان افزود: استانداری، شهرداری ها، سپاه‌های شهرستانی، سازمان اوقاف، فرمانداری ها، جهادکشاورزی، نیروی انتظامی، سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی و چندین دستگاه اجرایی دیگر از همیاران و پشتیبان تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها در برپایی این جشن بزرگ بوده اند.
عبداللهی بر لزوم تلاش همه جانبه برای مشارکت حداکثری مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پاسداشت شهدای خدمت تاکید کرد

ارسال نظرات
پر بیننده ها