خبرهای داغ:
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری:

شرکت در انتخابات رأی به نظام مقدس جمهوری اسلامی است

کمال آخوند غراوی از مردم همیشه در صحنه استان خواست تا در انتخابات هشتم تیر حضور دشمن‌شکن داشته باشند و گفت: شرکت در انتخابات رأی به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
کد خبر: ۹۶۰۹۰۰۲
|
۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛ کمال آخوند غراوی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص اهمیت مشارکت مردم در انتخابات اظهار کرد: انتخابات در جمهوری اسلامی تبلور مردمسالاری دینی است مردم می‌توانند در سرنوشت خودشان تعیین‌کننده باشند قطعا حضور پرشور مردم اعم از شیعه و سنی مایه اقتدار و عزت انقلاب اسلامی است.

وی مشارکت مردم را در تعیین مسیر آینده انقلاب اسلامی مهم خواند و افزود: در کشوری زندگی می‌کنیم که مردم حق رای دارند و آینده کشور را با هر رای که به صندوق می‌اندازند مشخص می‌کنند، انتخابات ریاست‌جمهوری، مجلس شورای اسلامی، خبرگان رهبری، شوراهای اسلامی حتی انتخاب رهبری با رای مردم مشخص می‌شود.

نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر ضرورت مشارکت مردم در انتخابات تصریح کرد: اگر پیشرفت و آینده کشور، خودمان و فرزندان‌مان مهم است باید در انتخابات شرکت کنیم، هر کسی که صلاحیت مقبول آن از سوی شورای نگهبان تائید شده است از بین آنها می‌توانیم فرد اصلح را انتخاب کنیم.

غراوی با اشاره به اینکه شهید رئیسی نماد و نمونه عینی خدمت به مردم بود، افزود: در تشییع پیکر شهید رئیسی نه تنها مردم ایران حماسه بزرگی خلق کردند بلکه مردم کشورهای همسایه نیز از این حادثه غم‌انگیز ناراحت شده و نمایندگان خود را به کشورمان فرستادند.

وی با بیان اینکه شهید رئیسی الگوی خوبی برای انتخاب شاخص‌های ریاست جمهوری است، گفت: کسانی را انتخاب کنیم که منویات مقام معظم رهبری را پیگیری کنند.

نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اهمیت شرکت در انتخابات ابراز کرد: حضور در پای صندوق‌های رای هم ضرورت است و هم باعث عزت و اقتدار انقلاب اسلامی می‌شود.

غراوی تاکید کرد: بر اساس آیات قرآن به این نکته اشاره شده است که خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه خودشان بخواهند، قومی که اراده کند سرنوشت خود را تغییر دهد مشیت خدا نیز بر آن ملحق می‌شود و بر اساس اراده انسان تغییر اتفاق می‌افتد.

وی با اشاره به این آیه از قرآن کریم «اطیعوا اللّه و اطیعوا الرّسول» بیان کرد: بر تمامی مومنان تکلیف است که با تاسی از مقام معظم رهبری در انتخابات شرکت کنند.

نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: شرکت در انتخابات یک ضرورت جدی است عزت و اقتدار کشور به میزان مشارکت مردم بستگی دارد، حضور حداکثری برای دشمنان مایه یاس و ناامیدی خواهد بود.

غراوی با تاکید بر اینکه مردم در هشتم تیرماه حماسه حضور خود را ثبت می‌کنند، افزود: حضور مردم در انتخابات به معنای حمایت از انقلاب اسلامی و آرمان‌های مقدس آن است.

وی از مردم همیشه در صحنه استان خواست تا در انتخابات هشتم تیر حضور دشمن‌شکن داشته باشند و گفت: شرکت در انتخابات رأی به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

انتهای خبر

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار