سردار منتظرالمهدی خبر داد؛

آماده‌باش صددرصد پلیس برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری

سخنگوی فراجا از آمادگی کامل پلیس برای انتخاباتی پر نشاط در سایه امنیت و انتظام کامل در پهنه جغرافیای ایران زمین خبر داد.
کد خبر: ۹۶۰۹۲۹۶
|
۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۴

آماده‌باش صددرصد پلیس برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار سعید منتظرالمهدی گفت: بیش از ۲۲۰ هزار نیرو که قریب به ۱۹۰ هزار نفرشان در پای صندوق‌های رأی‌گیری از آغاز تا پایان شمارش آرا حضور و رصد، پایش و تأمین امنیت انتخابات را عهده دار هستند. همکاری عزیزان بسیج با پلیس در پای صندوق‌های رأی نیز قابل توجه و تقدیر می‌باشد.

وی گفت: سازمان اطلاعات پلیس، فرماندهی مرزبانی فراجا و یگان‌های تکاوری و ویژه و دیگر پلیس‌های تخصصی در این عملیات بزرگ سیاسی و اجتماعی در کنار مردمی که برای کاری بزرگ؛ آگاهانه برای انتخاب شایسته به میدان می آیند، حضور دارند.

منتظرالمهدی با اشاره به اینکه پلیس قبل، حین و پس از فرایند انتخابات در کنار مردم خواهد بود، افزود: خادمان شما در فراجا روز جمعه ۸ تیرماه برای تأمین امنیت شعب انتخابات در سراسر کشور و تا شمارش آخرین برگه رأی و اعلام نتایج، به منظور صیانت از حقوق مردم و نامزدها در کنار مردم خواهند بود.

سخنگوی فراجا متذکر شد: اقدامات امنیت ساز در کل پهنه جغرافیای ایران و در همه ابعاد در دستور کار پلیس بوده و ارائه سایر خدمات انتظامی به شهروندان نیز برای پلیس تعطیل بردار نبوده و با توازنِ نیروها و امکانات تأمین امنیت در تمامی ابعاد آن، مورد اهتمام و توجه است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها