خبرهای داغ:
معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان؛

هیئت‌های مذهبی در مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح نقش‌آفرین باشند

سیدعلی مهاجر گفت: هیئت‌های مذهبی در انتخابات، علاوه‌بر زمینه سازی برای حضور حداکثری آحاد مردم پای صندوق‌های رای، ویژگی‌های نامزد اصلح و تراز انقلاب را برای عموم بیان نمایند.
کد خبر: ۹۶۰۹۴۵۴
|
۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۰

هیئت‌های مذهبی در مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح نقش‌آفرین باشند

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛ سیدعلی مهاجر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان در نشست تبیینی با هیئت‌های مذهبی و کانون مداحان گفت: هیئت‌های مذهبی با امیدآفرینی و اعتمادسازی در مشارکت حداکثری و با تبیین معیارهای رئیس‌جمهور تراز انقلاب اسلامی در انتخاب اصلح نقش‌آفرین باشند.

وی اظهار داشت: همان‌گونه که رهبر انقلاب فرمودند هیئت‌های مذهبی کانون جهاد تبیین هستند، از هیئت‌های انتظار می‌رود نقش مهم خود را در جهاد تبیین بشناسند و از تریبون خود برای ترغیب و تشویق برای مشارکت حداکثری استفاده نمایند.

مهاجر گفت: هیئت‌های مذهبی در انتخابات، علاوه‌بر زمینه سازی برای حضور حداکثری آحاد مردم پای صندوق‌های رای، ویژگی‌های نامزد اصلح و تراز انقلاب را برای عموم بیان نمایند.

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان افزود: رئیس‌جمهوری در تراز انقلاب است که همانند شهید جمهور، اخلاق‌مدار، ولایت‌مدار، مردم‌دار، خادم و دغدغه‌مند، پی‌گیر و حافظ منافع ملی باشد.

وی تصریح کرد: کسانی تلاش می‌کنند با تخریب گفتمان انقلاب اسلامی، توفیقات نظام و دولت شهید رئیسی را وارونه و مشکلات موجود را چندین برابر نشان دهند تا ناامیدی را در مردم القا و گفتمان انقلاب را ناکارآمد جلوه دهند.

مهاجر در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به موقعیت حساس انتخابات و اهمیت مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح، عمل به فریضه جهاد تبیین از اهمیت به‌سزایی برخوردار است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها