مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ساوجبلاغ:

حضور حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات مهم است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ساوجبلاغ در اتاق اصناف این شهرستان، گفت: حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب فرد شایسته و اصلح در این انتخابات بسیار با اهمیت است.
کد خبر: ۹۶۰۹۴۷۹
|
۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، حجت الاسلام والمسلمین مهدی شفیع خانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج ساوجبلاغ، ضمن تبریک دهه‌ی امامت و ولایت عیدغدیرخم در اتاق اصناف شهرستان ساوجبلاغ در جمع صنوف مختلف، گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند برای ایران قوی و جمهوری اسلامی سرافراز، باید انتخابات با مشارکت بالا و انتخاب اصلح صورت بگیرد.

 

وی افزود: همه‌ی عزیزان‌مان باید بدانند هر یک رأی می تواند سرنوشتی را تعیین نماید و بسیار با اهمیت است، دشمنان همواره در صدد مأیوس کردن و ناامید کردن مردم هستند ولی ملت شریف ما بیدار هستند‌.

 

حجت‌الاسلام شفیع خانی ادامه داد: همه دیدیم که در تشییع جنازه شهید خدمت آیت الله رئیسی و شهدای همراهانشان مردم چه کردند، تشییع باشکوه رئیس جمهور شهید نشانه‌ی بیداری ملت شریف ایران اسلامی است، حال همه‌ی ما وظیفه داریم در انتخابات، حضور حداکثری داشته باشیم و بار دیگر دشمنان انقلاب اسلامی را ناامید کنیم و به کسی رای بدهیم که واقعا دغدغه کار و رفع مشکلات را داشته باشد و به توانمندی‌های داخلی کشور اعتماد و اعتقاد داشته باشد.

 

وی تصریح کرد: دولت شهید رئیسی بنا به گفته‌ی بسیاری از کارشناسان و صاحب نظران عملکرد بسیار خوبی را داشته است، ان‌شاءالله رئیس جمهور آینده کشور هم ادامه دهنده راه شهید خدمت باشد و کشور را به عزت و سربلندی برساند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار