فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان:

وظیفه بسیج تحقق مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است

سردار شفائی گفت: امروز وظیفه بسیج مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است تا دشمن برای چندمین بار سر تعظیم در برابر ملت ایران فرود آورد.
کد خبر: ۹۶۰۹۴۸۳
|
۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۱

به گزارش خبرنگار بسیج از سراوان، سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی، فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان در جمع فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان سراوان بیان کرد: پیش از انقلاب اسلامی ایران باوجود ظرفیت‌های بسیاری که داشت تبدیل به یک مستعمره صرف برای نظام سلطه شده بود.
 
وی افزود: ما پیش از انقلاب در تمامی حوزه‌ها از جمله آموزش، بهداشت، معیشت و... در انتهای جدول کشورها بودیم.

شفائی تصریح کرد: ملت قهرمان ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی با اتکا به قدرت لایزال الهی، رهبری‌های حکیمانه امامین انقلاب اسلامی، همراهی مردمان شریف ایران و تلاش و مجاهدت مسئولان خدمتگزار توانستند علی‌رغم فتنه‌های متعدد، پیوسته و گوناگون دشمن در سطوح و ابعاد مختلف پیشرفت‌های چشمگیری را رقم بزنند؛ ما در حوزه‌های بهداشت، آموزش، راه، علمی، دفاعی، زیرساخت و... پیشرفت‌های خوبی به دست آوردیم و با وجود موانع دشمنان توانستیم دستاوردهای قابل‌قبولی را رقم بزنیم.
 
 وی ادامه داد: کشور ایران توانسته با اتکا به داشته‌ها و نبوغ جوانان خود به قدرتی منطقه‌ای تبدیل شود که امروز هیچ کشوری قدرت رویارویی با ما را ندارد.
 
 فرمانده سپاه سلمان در ادامه گفت: هدف ما حرکت در راستای خلاف راهبرد دشمن است؛ اگر دشمن به دنبال القای ناامیدی و پایین آوردن مشارکت در انتخابات است ما باید تمام تلاش خود را بکنیم تا انتخاباتی پر شور و با مشارکت حداکثری را رقم بزنیم. مشارکت حداکثری مردم در انتخابات می‌تواند در انسجام، وحدت و پیشرفت ملی، توسعه، صلابت و اقتدار کشور و همچنین در تسریع حل مشکلات مردم نقشی محوری داشته باشد.
 
این مسئول افزود: نکته‌ای که باید همواره مورد تأکید قرار گیرد مراقبت فرماندهان و پرهیز جدی از ورود به مصادیق است؛ ما باید بر مشارکت حداکثری و بیان شاخص‌های فرد اصلح مورد تأکید مقام معظم رهبری اقدام کنیم.
 
فرمانده سپاه سلمان اذعان کرد: بسیج در راستای تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات باید تمام توان خود را به میدان بیاورد و با ظرفیت برنامه‌های بصیرتی و از طریق روشنگری درست این مسئله مهم را تحقق بورزد. امروز وظیفه بسیج مشارکت حداکثری در انتخابات است تا دشمن سر تعظیم در برابر ملت ایران فرود آورد.
 
وی گفت: یکی از مباحث مهم و قابل‌توجهی که شما باید با بهره‌مندی از همه ظرفیت‌ها و با مجاهدت پیوسته برای آن تلاش کنید؛ اهتمام جدی به امنیت پایدار و مردمی در منطقه برای خنثی‌سازی راهبرد ناامن‌سازی دشمن است؛ ما باید با هم‌افزایی و بهره‌برداری از ظرفیت‌های موجود تلاش کنیم تا فضای آرام و مطمئنی که امروز در جای‌جای جغرافیای ایران و استان ما وجود دارد حفظ کرده تا در یک فضای سرشار از آرامش مردمان عزیز ما به امورات روزمره خود برسند.
 
شفائی در پایان خاطرنشان کرد: بسیج از ظرفیت‌های اثرگذار و ارزشمند کشور است که با داشتن یک ساختار وسیع و گسترده در جغرافیای ایران اسلامی می‌تواند نقش محوری خود را به‌خوبی ایفا کند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار