انتخاب اصلح در همه دوره های برگزاری انتخابات هدف اصلی است

اولین جلسه روشنگری و بصیرت افزایی مداحان و مدیران هیئت ها و روضه های خانگی خواهر بسیجی ،با محوریت چرایی حضور حداکثری در زاهدان برگزار شد.
کد خبر: ۹۶۰۹۵۱۷
|
۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از زاهدان، سرهنگ پاسدار براتعلی صالحی مسئول سازمان بسیج مداحان وهیآت مذهبی سپاه سلمان استان سیستان وبلوچستان با اشاره به اهمیت انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گفت :انتخاب اصلح در همه دوره های برگزاری انتخابات هدف اصلی است ـ

وی در ادامه افزود :عزت کشور ونیز دولت مقتدر و قوی مستلزم انتخاب شخص اصلح برای ریاست جمهوری است .

صالحی، شهادت آیت الله رئیسی را ضایعه ای جبران ناپذیر برای ملت ایران دانست وافزود :شخصیت آیت الله رئیسی و اقداماتی که در مدت کوتاه، رئیس جمهوری انجام دادند تازمان شهادت، برای خیلی ها ناشناخته بود .

وی اقدامات سه ساله رئیس جمهور شهید را افضل بر اقدامات سی وپنج ساله قبل از دولت سیزدهم عنوان کرد و اذعان داشت:نتیجه اقدامات و برنامه ریزی های شهید رئیسی در مسیر حل معضلات داخلی و نیز در حوزه سیاسی و افزایش عزت ، اقتدارو امنیت کشور وایجاد دیپلماسی قوی بر کسی پوشیده نیست.


مسئول سازمان بسيج مداحان وهیآت مذهبی سپاه سلمان،با اشاره به اهمیت نقش مدیران روضه های خانگی و مداحان بعنوان پرچمداران جهادتبیین ،خطاب به مداحان و مدیران روضه های خانگی خاطرنشان کرد :با استفاده از تریبون و ظرفیت عظیم انسانی در مساجد وتکایا وهیئت ها با شناخت صحیحی که از اصلح در برنامه ها و رسانه های ملی و فضای مجازی بدست می آورید ،بیش از پیش قادر هستید با جهادتبیین که مورد سفارش مقام معظم رهبری (حفظه الله) است ،برای حضور حداکثری در انتخابات تاثیرگذار باشید.

صالحی با بیان منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله) برای حضور حداکثری و اول وقت در پای صندوق های رای گیری تصریح کرد : امروز همه نگاهها معطوف به صندوق های رای وحضور پرشور مردم ایران در حماسه انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری است. 
 
وی با اشاره به موضع دولت امریکا و 
جریان معاند غرب گرا ، در مواجهه با ایران و سرزمینهای مظلوم غزه و فلسطین خاطرنشان کرد: حربه هر کدام از، دولت های روی کار آمده آمریکا برای به زانو درآوردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، فرق می کند گاهی از حوزه فرهنگی؛ گاهی، تحریم و گاهی، جنگ سخت و...... همه تلاش آنها در هر حوزه ای در جهت هدفی واحد در حرکت است که الحمدالله در همه زمینه ها با توصیه ها ورهنمودهای، داهیانه و هوشمندانه و به موقع، مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی )و همراهی، و بصیرت مردم با شکست مواجه شده است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها