مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج فراهان در گفت‌وگو با بسیج

انتخابات نقش تعیین کننده‌ای در ترسیم آینده انقلاب اسلامی دارد

حجت الاسلام قنبری گفت: انتخابات سرنوشت‌ساز چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، نقش تعیین کننده‌ای در ترسیم آینده انقلاب اسلامی دارد و حضور آحاد مردم در پای صندوق های رأی، نه تنها نشانه‌ی حضور ملت شریف ایران در صحنه‌های مهم اداره کشور است بلکه باعث افزایش قدرت ملّی است.
کد خبر: ۹۶۰۹۷۴۰
|
۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۳

حجت‌الاسلام قنبری مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج فراهان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در فراهان؛ گفت: انتخابات ریاست جمهوری با هدف سپردن سرنوشت کشور در تمامی حوزه‌های مدیریتی و به عنوان یکی از مهم‌ترین روش‌های گزینش نخبگان سیاسی در دنیای امروز شناخته می‌شود.
وی ادامه داد: در آستانه انتخاباتی قرار داریم که پایان دولت قبل با شهادت در راه خدمت به مردم ایران مصادف شد و غم از دست دادن رئیس جمهوری خدوم، مردم و کشور ایران را داغدار کرد.
حجت‌الاسلام قنبری تصریح کرد: در مقابل نیز مردم با حضور در تجمعات و مراسمات تشییع پیکرهای شهدا قدردانی خود از خادمان کشور را به عمل آورده و وفاداریشان به انقلاب را به جهانیان نشان دادند. و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند مکمل این حرکت عظیم ملت، مسئله انتخابات است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج فراهان خاطرنشان کرد: انتخابات سرنوشت‌ساز چهاردهمین دوره ریاست جمهوری که در هشتم تیرماه برگزار می‌شود، نقش تعیین کننده‌ای در ترسیم آینده انقلاب اسلامی دارد و حضور آحاد مردم در پای صندوق‌های رأی، نه تنها نشانه‌ی حضور ملت شریف ایران در صحنه‌های مهم اداره کشور است بلکه حضور حداکثری در این صحنه، باعث افزایش قدرت ملّی بوده که پشتوانه امنیت ملی است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها