فرمانده سپاه شهرستان دیلم:

انتخابات فرصت طلایی برای نمایش اقتدار جمهوری اسلامی است

فرمانده سپاه شهرستان دیلم در جمع فرماندهان و شورای حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج گفت: انتخابات فرصت طلایی برای نمایش اقتدار جمهوری اسلامی است.
کد خبر: ۹۶۰۹۷۵۴
|
۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۷

انتخابات فرصت طلایی برای نمایش اقتدار جمهوری اسلامی است

به گزارش خبرگزاری بسیج از دیلم، با حضور فرماندهان و مدیران بسیج، شورای حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج نشست چهره به چهره طرح مالک در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه ناحیه دیلم برگزار گردید. 

سرهنگ پاسدار محمد سلیمی، فرمانده سپاه صاحب الزمان عج شهرستان دیلم در این نشست اظهار داشت: انتخابات فرصتی طلایی است که ما قدرت مردم و جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان بکشیم، مساله حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات مقوله ای بسیار مهم واز نظر علما و مراجع نیز بر آن تکید بسیار شده است.

سلیمی ادامه داد: در وهله بعد، انتخاب فردی که بتواند مثل شهید رئیسی در زمینه خدمت به مردم حماسه آفرینی کند بسیار حائز اهمیت خواهد بود. 

سخنران این مراسم در ادامه خاطر نشان کرد: دقت کنیم در انتخابات پیش رو مانند کسانی را که کشور ایران را ۲۰ سال به عقب انداختند انتخاب نکنیم که دوباره کشور و مردم بخواهند دچار گرفتاری و مشکلات شوند.

فرمانده سپاه ناحیه دیلم همچنین افزود: ما نیاز به فردی داریم که امید آفرینی را در ادامه راه شهید رئیسی در جامعه زنده نگه دارد ،کسی که در جهت پیشبرد کشور سر از پا نشناسد.

محمد سلیمی در ادامه ضمن تشریح اهمیت ایران در منطقه وجهان اظهار داشت: رهبرمعظم انقلاب ، بیش از یک دهه قبل موضوع پیچ تاریخی را عنوان کردند و اینکه تاریخ به نفع اسلام و نیروهای مقاومت در حال تغییر است.

ایشان در ادامه اظهار داشت: شما مسئولین و سرپنجه های بسیج نقش بزرگی در تزئین و روشنگری جامعه دارید، اگر خدای ناکرده کوتاهی نمایید بدبینی جامعه را فرا می گیرد لذا در این فرصت باقیمانده تا انتخابات با حضور چهره به چهره و دعوت مردم به حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات کشور و نظام را در برابر دسیسه های دشمنان نظام و انقلاب بیمه نمائید‌.
 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها