حضور حداکثری مردم در انتخابات، توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان را خنثی و موجب پایداری امنیت است

شاهرود_ استاد دانشگاه‌های استان سمنان گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات پیشرو و مشارکت بالای آنان، انواع توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان را خنثی کرده و موجب پایداری امنیت می‌گردد.
کد خبر: ۹۶۰۹۷۶۳
|
۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۸

حضور حداکثری مردم در انتخابات، توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان را خنثی و موجب پایداری امنیت استبه گزارش خبرنگار بسیج، ابوتراب کاتبی پیش از ظهر امروز در نشست بصیرتی سیاسی پیرامون مسائل روز کشور به ویژه اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست‌جمهوری در سالن فارابی بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود که به همت بسیج جامعه پزشکی و با حضور جمعی از اعضای هیئت علمی و دانشگاهیانبرگزار شد، در خصوص معیار‌های انتخاب اصلح و تاثیر مشارکت حداکثری در انتخابات بر پیشرفت ایران اسلامی در سطوح مختلف داخلی و جهان، توضیحاتی ارائه و به برخی از معیار‌های انتخاب اصلح همچون داشتن جهان بینی قوی، علم و تخصص، علم و تدین، داشتن شجاعت، برخورداری از اخلاق اسلامی و بصیرت سیاسی و اطلاع از مسائل روز ایران و جهان، در خط ولایت بودن و داشتن اعتقاد به حکومت جهانی امام زمان (عج) اشاره کرد.
این استاد دانشگاه گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو و مشارکت بالای آنان، انواع توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان را خنثی کرده و موجب پایداری امنیت می‌گردد.
وی تصریح کرد: تبیین موضوعات مختلف مرتبط با چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در پیشگیری از مأیوس نمودن مردم و بی ثبات سازی نظام توسط دشمن مؤثر است.
کاتبی، با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر لزوم توجه به سابقه نامزد‌ها برای سنجش حرف‌ها و وعده‌های انتخاباتی افزود: وظیفه ما جهل زدایی و روشن گرایی است چرا که به عمل کار برآید کارامدی با حرف نمیشود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها