پیام دعوت فرمانده سپاه امام رضا (ع) جهت حضور در انتخابات

سرهنگ زارعی تبار برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای دعوت به عمل آوردند.
کد خبر: ۹۶۰۹۸۱۸
|
۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از دشتی، سرهنک پاسدار محمدرضا زارعی تبار فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی پیامی برای حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری صادر کرد.

بسمه تعالی 
برگزاری انتخابات از برکات و دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود و بدون شک انتخابات پرشور از ارکان حکمرانی درست و مایه پیشرفت و  کشور عزیزمان است.

حضور آحاد مردم در پای صندوق‌های رأی، نشــانه حضور ملت شریف ایران در صحنه‌های مهم اداره کشور است و حضور حداکثری در صحنه انتخابات، باعث افزایش قدرت ملّی اســت و این پشتوانه امنیت ملی ماست.
بدرقه تاریخی شهدای خدمت، حاوی پیامی اساسی و انسانی بود. مردم برای خدمتگزاران صادق و امین خویش، احترامی وصف ناشدنی قائل هستند و خدمات بی شمار آنها را هیچ گاه فراموش نخواهند کرد.
قطعا ملت بزرگ ایران برای پاسداشت خون شهدای گرانقدر و خاصه شهدای خدمت، در روز هشتم تیرماه پای صندوقهای رای، حضوری حداکثری خواهند داشت و همچون گذشته برگ زرین دیگری از عزت و افتخار را در تاریخ ایران اسلامی به ثبت خواهد رسانید.


اینکه در آستانه برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم بدین وسیله از عموم مردم انقلابی، ولایتمدار، متدین، شهید پرور، بیدار، شجاع، صبور و حماسه ساز شهرستان دشتی دعوت می نمایم تا با حضوری یکپارچه و حداکثری در این انتخابات و مد نظر قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری که «حضور پرشور» و «انتخاب اصلح» را مورد تاکید قرار داده اند، بار دیگر حافظ اقتدار ایران عزیز و خنثی کننده اهداف پلید تمامی دشمنان این نظام به ویژه آمریکا و صهیونیست باشید.

وعده ما روز جمعه ۸ تیرماه پای صندوق های رای انشاالله

سرهنگ پاسدار محمد رضا زارعی تبار
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار