پیام‌مسئول بسیج جامعه زنان استان قم و دعوت به حضور پرشور در انتخابات

مسئول بسیج جامعه زنان استان قم از بانوان و دختران استان خواست تا با جدیت زمینه حضور خود، خانواده، دوستان و اطرافیان در صحنه انتخابات را فراهم کنند.
کد خبر: ۹۶۰۹۸۴۱
|
۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، مسئول بسیج جامعه زنان استان قم در پیامی از زنان و بانوان استان، جهت حضور پرشور در انتخابات دعوت کرد، متن این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

{إِنَّ اللَّهَ لا يُغَيِّرُ ما بِقَومٍ حَتّىٰ يُغَيِّروا ما بِأَنفُسِهِم ۗ }   خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملّتی) را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است، تغییر دهند!  بانوان و دختران شریف قم؛  

  ملت سربلند ایران اسلامی، در طول ۴۵ سال گذشته همیشه ثابت کرده‌ است که با حضور پرشکوه خود در عرصه های مختلف، بهترین جهت گیری ها را برای تثبیت اساس نظام جمهوری اسلامی می‌گیرد.  

از این  رو نیاز به یادآوری نیست که حضور در انتخابات روز هشتم تیرماه نیز از صحنه‌های مهم حماسه‌سازی ملت ایران خواهد بود.

  باتوجه به همزمانی "چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری" با ایام اربعین "شهدای خدمت" ؛

حضور حداکثری خانواده های متدین و ولایی، در کنار" انتخاب فرد اصلح" انتظاری است که رهبر معظم انقلابی اسلامی از ما دارند. و آن را تکمیل حماسه بدرقه شهیدان خدمت نامیده اند. 

گویی که هر یک رأی ما، میثاق با شهدای عزیمان است. 

بانوان و دختران ایران زمین؛  با جدیت زمینه حضور خود، خانواده، دوستان و اطرافیان در صحنه انتخابات را فراهم کنید. همانا رضایت خداوند در تثبیت این نظام مقدس است، که مشروعیت و مقبولیت خود را از شما مردم عزیز میگیرد.  

اهالی شهر کریمه اهل بیت(س) باحضور حداکثری در انتخابات برگ زرینی بر افتخارات این شهر ولایی افزوده و زمینه روی کارآمدن دولتی ولایی و انقلابی که ادامه دهنده راه شهید جمهور است را فراهم میکنند. ان‌شاءالله. 

در پایان؛ اربعین شهادت خادم الرضا رئیس جمهور ولایی و مردمی "جناب حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی" را خدمت خواهر عزیز و گرامی سرکار خانم علم الهدی و تمام مردم ایران، تسلیت عرض نموده  و برای آن عزیز از دست رفته علو درجات الهی را خواستارم. 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

ارسال نظرات
آخرین اخبار