مجمع جهادگران البرز خواستار مشارکت حداکثری مردم در انتخابات شد

مجمع جهادگران البرز، خواستار حضور و مشارکت حداکثری مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و تداوم راه شهدای خدمت شد.
کد خبر: ۹۶۰۹۹۷۵
|
۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۵۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، مجمع جهادگران بسیجی حماسه حضور در انتخابات را ادای دین به شهدای خدمت دانست و از مردم شریف ایران جهت حضور حداکثری در این انتخابات دعوت کرد.

مجمع جهادگران البرز خواستار مشارکت حداکثری مردم در انتخابات شد

در متن این پیام دعوت آمده است:


بسم الله الرحمن الرحیم

جهاد، کلیدواژه پیروزی ملت ما در برهه‌های گوناگون بوده است؛ چه آن دم که به مدد جهاد و از خودگذشتگی امام راحل و یارانش سنگ بنای انقلاب اسلامی نهاده شد، چه آن هنگام که با ندای رهبر کبیر انقلاب، دلباختگان دین و قرآن و اسلام، برای دفاع از حریم و حرمت کشور و مردم، راهی خط مقدم مبارزه با دشمن بعثی شدند. جهاد، همان واژه اسرارآمیز و پرمعنایی‌ست که توانست طی سال‌های متوالی در کلام رهبر حکیم انقلاب به جلوه درآمده و عناوین هر سال را مزین به آن کنند تا مسئولانی با دید و اندیشه‌ای جهادگونه بر مسند‌های مختلف حکومت قرار گیرند؛  چنان که آخرین شهدای با عزت این سرزمین، شهدای عرصه خدمت، افتخار و اعتبار خود را مرهون و مدیون عمل به این رویکرد هستند.

اما با کوچیدن شهدای خدمت و در راس آنها شهادت ایت الله رئیسی، کشور بشدت محتاج رئیس جمهوری جهادگر و آگاه به مسائل گوناکون مملکت و از همه مهمتر، دردآشنا و دانا به مسائل مردم است.

در دورانی که خودکامگان از هر سو برای به سیطره درآوردن ایران، منابع و سرمایه‌های آن دندان خصومت و دنائت تیز کرده و در انتظار کورسوی غفلتی از سوی جامعه و حاکمان هستند، یک انتخاب شایسته و آگاهانه، کلید رهایی و موفقیت نظام است. از این رو حضور پررنگ مردم در انتخابات و برگزیدن رئیس جمهوری جهادگر و اندیشمند، نه یک ضرورت بلکه یک فرصت ارزشمند برای قرار گرفتن در مدار پیشرفت و موفقیت است؛ لذا این مجمع از همه هم میهنان‌مان با هر عقیده و رویکرد دعوت می‌کند تا حضوری پرشور را در انتخابات آتی رقم زده و کشور را بیش از پیش به عرصه جهاد و خدمت سوق دهند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها